FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania (2018, Zysk i S-ka) - Stephen Hawking [PL] [PDF, EPUB, MOBI, AZW3] [LIBGEN]

S: 0L: 0P: 87
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2022-08-05 22:07:39
Kategoria:E-Booki / Książki  »  FizykaRozmiar:8.34 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTAFormat: PDF, EPUB, MOBI, AZW3
Jakość: Wydawnicza
ISBN: 978-83-8116-547-1
Kolejna książka napisana przez zespół ghostwriterów i podpisana nazwiskiem słynnego fizyka. Niestety Hawking nie mógł tej książki napisać bo był sparaliżowany i nie mógł nawet palcem ruszać. Ale przeczytał ją cała i zatwierdził. Jako wydawnictwo mamy nadzieję ze będą się ukazywać nowe książki podpisane jego nazwiskiem mimo że on już nie żyje. Książki podpisane przez niego zawsze dobrze się sprzedawały.

Światowej sławy kosmolog i autor bestsellera nad bestsellerami „Krótka historia czasu” pozostawił nam swoje odpowiedzi na najistotniejsze pytania o nasze miejsce i przyszłość we wszechświecie

Skąd się wzięliśmy? Czy ostatecznie przetrwamy? Czy postęp techniki uchroni nas przed zagładą? W jaki sposób moglibyśmy w pełni rozwinąć skrzydła?

Stephen Hawking został uznany za jeden z największych umysłów naszych czasów, a jego heroiczne zmagania z chorobą, odkąd w wieku dwudziestu jeden lat zdiagnozowano u niego stwardnienie zanikowe boczne, stanowią trwałe źródło inspiracji dla nas wszystkich. Zasłynął zarówno z przełomowych dokonań w dziedzinie fizyki teoretycznej, jak i z nadzwyczajnej umiejętności objaśniania skomplikowanych pojęć w sposób przystępny dla każdego. Uwielbiano go również za szelmowskie poczucie humoru. Bezpośrednio przed śmiercią pracował nad swym ostatnim dziełem – zestawieniem odpowiedzi na „wielkie” pytania, które tak często stawiał, wykraczając poza granice ściśle akademickich badań.

W swojej ostatniej książce Hawking przedstawia poglądy dotyczące najpoważniejszych zagrożeń, przed jakimi stoi ludzkość, oraz tego, jaka przyszłość zarysowuje się przed ziemskim globem. Każdą część rozpoczyna wprowadzenie pióra wybitnego intelektualisty, który nakreśla swoją własną ocenę wkładu profesora Hawkinga do gmachu naszej wiedzy. Książka zawiera również przedmowę laureata Oscara Eddiego Redmayne'a, który grał postać Hawkinga w filmie „Teoria wszystkiego”, oraz posłowie napisane przez córkę Hawkinga, Lucy Hawking, a ponadto prywatne zdjęcia i inne materiały archiwalne.
Spis treści:

Okładka
Strona tytułowa
Strona redakcyjna
Słowo od wydawcy angielskiego
Przedmowa
Wstęp
Dlaczego musimy zadawać wielkie pytania
1. Czy istnieje Bóg?
2. Jak to się wszystko zaczęło?
3. Czy są inne istoty rozumne we wszechświecie?
4. Czy da się przewidywać przyszłość?
5. Co jest wewnątrz czarnej dziury?
6. Czy możliwa jest podróż w czasie?
7. Czy ludzkość przetrwa na Ziemi?
8. Czy powinniśmy skolonizować kosmos?
9. Czy sztuczna inteligencja zdominuje ludzką?
10. Czy możemy kształtować naszą przyszłość?
Posłowie
Podziękowania

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania (2018, Zysk i S-ka) - Stephen Hawking [PL] [7z] [LIBGEN] Stephen Hawking - Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania (2018) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3] Stephen Hawking - Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania [PL] [PDF] [FIONA6] Hawking Stephen - Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania [Audiobook PL] [mp3@] [rar]  [FIONAA9] Hawking Stephen - Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania [Audiobook PL] [mp3@192kbps] [zip] [sfpi] [FIONA9] Stephen Hawking - Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania (2019) czyta K.PLewako-Szczerbinski [audiobook PL]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.files.fm:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.files.fm:6969/announce
http://mail2.zelenaya.net:80/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
05/08/2022 22:07:41 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ