FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Dlaczego prawda jest piękna. O symetrii w matematyce i fizyce (2012, Pruszyńsk) - Ian Stewart [PL] [7z] [LIBGEN]

S: 0L: 0P: 77
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2022-06-23 13:34:07
Kategoria:E-Booki / Książki  »  MatematykaRozmiar:5.21 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTATytuł: Dlaczego prawda jest piękna. O symetrii w matematyce i fizyce
Rok: 2012
Wydawca: Pruszyńsk
Format: 7z
początkach XIX w. Évariste Galois zrewolucjonizował matematykę. Stworzył język pozwalający OPISać symetrię struktur matematycznych oraz jej konsekwencje.
Ten język, znany jako teoria grup, wykorzystuje dziś matematyka czysta i stosowana do OPISu powstawania wzorców struktury w naturze. Symetria odgrywa także kluczową rolę w kwantowym świecie rzeczy bardzo małych i relatywistycznym świecie rzeczy bardzo dużych. Może się przyczynić do powstania długo poszukiwanej „teorii wszystkiego”, matematycznej unifikacji tych dwóch gałęzi współczesnej fizyki. Wszystko to zapoczątkowało proste pytanie dotyczące rozwiązań równań matematycznych – poszukiwania w algebrze „nieznanej” liczby na podstawie kilku matematycznych wskazówek.
Światowej sławy matematyk Ian Stewart opowiada historię ekscentrycznych i niekiedy tragicznych geniuszy, dzięki którym symetria urosła do jednej z najważniejszych idei współczesnej nauki. Pokazuje, że głęboko w samym centrum teorii względności, mechaniki kwantowej i teorii strun leży ukryte pojęcie symetrii.

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Dlaczego prawda jest piękna. O symetrii w matematyce i fizyce (2012, Pruszyński) - Ian Stewart. [PL] [LIBGEN] Dlaczego prawda jest piękna. O symetrii w matematyce i fizyce - Ian Stewart [PL] [PDF, MOBI, EPUB] [FIONA9] Jak się uczyć? Zaskakująca prawda o tym, kiedy, gdzie i dlaczego uczenie się jest w ogóle możliwe (2015, Wydawnictwo Literackie) - Benedict Carey [PL] [rar] [LIBGEN] Prawda i mity w fizyce - Wróblewski A.K. [PL] [pdf] [LIBGEN] Prawda i mity w fizyce (Iskry, 1987) - Andrzej Kajetan Wróblewski [PL] [PDF] [LIBGEN] Prawda i mity w fizyce (1987, Iskry) - Andrzej Kajetan Wróblewski [PL] [pdf] [LIBGEN]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.files.fm:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.files.fm:6969/announce
http://mail2.zelenaya.net:80/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
23/06/2022 13:34:08 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ