FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Pielęgniarstwo we współczesnym położnictwie i ginekologii (2003, Czelej) - Celina Łepecka-Klusek [PL] [pdf] [FIONA6]

S: 0L: 0P: 25
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2022-06-23 13:05:59
Kategoria:E-Booki / Książki  »  MedycynaRozmiar:32.28 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTAFormat PDF
Znaczny postęp w dziedzinie położnictwa i ginekologii, jaki nastąpił w ostatnim czasie, oraz zmiany w polskim systemie kształcenia pielęgniarek przyczyniły się do powstania podręcznika „Pielęgniarstwo we współczesnym położnictwie i ginekologii”. Książka składa się z 7 rozdziałów, w których przedstawiono kolejno zagadnienia:: płodności kobiety w poszczególnych okresach jej życia, fizjologicznego przebiegu ciąży, porodu i połogu, a także często pojawiających się powikłań, fizjopatologii noworodka dojrzałego, donoszonego i urodzonego przedwcześnie, pielęgnowania noworodka, jak też chorób i operacji ginekologicznych oraz profesjonalnej opieki pielęgniarskiej. Każdy rozdział jest poprzedzony celami kształcenia, a kończy się pytaniami sprawdzającymi. Podręcznik jest adresowany przede wszystkim do studentów studiów pielęgniarskich licencjackich i magisterskich, a także do praktykujących pielęgniarek i nauczycieli pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego. Według jednej z recenzentek, jest to aktualnie jedyna książka, którą należałoby zalecić we wszystkich uczelniach podejmujących kształcenie pielęgniarek w systemie dziennych studiów licencjackich i magisterskich.

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Pielęgniarstwo we współczesnym położnictwie i ginekologii - Celina Łepecka-Klusek [PL] [PDF] [FIONA6] Pielęgniarstwo we współczesnym położnictwie i Ginekologii ; (2003) - Celina Łepecka-Klusek [PL] [pdf] [LIBGEN] Pielęgniarstwo - Zahradniczek Kazimiera [PL] [PDF] [FIONA6] Pielęgniarstwo (2006, PZWL) - Zahradniczek Kazimiera [PL] [PDF] [FIONA6] Pielęgniarstwo internistyczne. - Dorota Talarska, Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz [PL] [PDF] [FIONA6] Rozkrock - Dyskografia (1992-2003) [mp3@192-320] [PL] [FIONA6] [016k]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.files.fm:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.files.fm:6969/announce
http://mail2.zelenaya.net:80/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
23/06/2022 13:05:59 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ