FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Kafir, Maziewski Łukasz -  Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie [Audiobook PL] [mp3@96kbps] [rar]  [FIONA9]

S: 4L: 3P: 44
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2021-11-25 14:14:31
Kategoria:E-Booki / Książki  »  AudiobookiRozmiar:478.18 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Ten torrent pobieraj przez SupesSpeedTorrent ( https://rebrand.ly/super_seed ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Kafir - Łukasz Maziewski. Hajlajf Czysta prawda o brudnej służbie
zawartość uploadu: mp3
wielkość paczki: 478 MB
czas trwania: 11h 46m 10s
bit rate: 96 kbps
rodzaj kompresji: WinRa
wersja językowa: PL
czyta: Maciej Więckowski
Tajemnice PRL-owskich służb to bardzo chodliwy towar. Łakomy kąsek dla światowych agentur. Dla nich każdy brud się przyda. Do szantażu, do werbunku, do eliminacji. Wątki homoseksualne, korupcyjne kwity, haki wszystko znajdzie kupca. A Polska to doskonały rynek takich papierów. Radosław Sztylc młody oficer Wojska Polskiego trafia w sam środek międzynarodowej afery szpiegowsko-kryminalnej. Aby rozwikłać krwawą zagadkę, musi przyjąć propozycję nie do odrzucenia. Zostaje oficerem Wojskowych Służb INFOrmacyjnych. Zmierzy się nie tylko ze sprytnym i bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem po obu stronach Oceanu Atlantyckiego. Najgroźniejsze niebezpieczeństwo grozi mu ze strony własnych służb. Do tego dochodzi walka z rutyną, trepami i wojskowym betonem. Bo jak mówią bardziej doświadczeni oficerowie - nie ma lekko w przemyśle ciężkim. Kto wyjdzie z tej walki zwycięsko?
Hajlajf to najnowsze dzieło dwójki autorów. Pierwszy z nich to ukrywający swoją tożsamość były Oficer WSI i Służby Kontrwywiadu Wojskowego Kafir. O swojej służbie w Afganistanie opowiedział w debiutanckiej powieści Kontakt, wydanej w 2018 r. Książka okazała się bestsellerem i ściągnęła na niego kłopoty. Na przełomie kwietnia i maja 2019 r. do jego mieszkania zastukali z nakazem przeszukania funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej, a on sam stał się celem śledztwa pod zarzutem ujawnienia INFOrmacji niejawnych. Drugim autorem jest dziennikarz Łukasz Maziewski, który od kilku lat pisze o bezpieczeństwie dla największego polskiego dziennika, Faktu. Chciałem pokazać, że w WSI służyli tacy ludzie, jak w całej armii; dobrzy, źli, lepsi i gorsi. Ale na pewno nie głupi przekonuje Kafir.====================================================

PODOBNE TORRENTY
Kafir, Maziewski Łukasz -  Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie [Audiobook PL] [mp3@] [FIONA9] Łukasz Maziewski i Kafir - Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie (2019) [audiobook PL] Kafir, Maziewski Łukasz - Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie [mp3@96] [PL] KAFIR, Łukasz Maziewski - Weryfikacja [Audiobook PL] [mp3@192kbps] [rar]  [FIONA9] KAFIR, Łukasz Maziewski - Zawieszeni [Audiobook PL] [mp3@128kbps] [rar]  [FIONA9] Łukasz Maziewski i Kafir - Weryfikacja (2020) [audiobook PL]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.files.fm:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.files.fm:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
25/11/2021 19:25:44 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ