FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Colin Barclay-Smith -  Dlaczego wciąż brak nam pieniędzy. Prywatny monopol społecznego kredytu [PDF] [PL] [LIBGEN]

S: 0L: 0P: 55
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2021-02-17 23:26:37
Kategoria:E-Booki / Książki  »  EkonomiczneRozmiar:614.52 kB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Format: pdf
Rozmiar: 614 KB
Stron: 85

OPIS
Najprostsza droga do zniewolenia narodu wiedzie poprzez zniewolenie kredytem !

Australijski dziennikarz i ekonomista przedstawia wyniki 25-letnich prac Instytutu Badań Monetarnych. Tłumaczy z wielką jasnością jak działa kapitalistyczny system finansowy, jak powstaje publiczny dług narodowy i dlaczego wciąż nieuchronnie rośnie. Zwraca uwagę na fakt tworzenia przez banki prawie wszystkich pieniędzy krążących w społecznym obiegu i pokazuje jak to się praktycznie odbywa, tj. w jaki sposób banki tworzą drogo sprzedawany społeczeństwu kredyt finansowy w oparciu o kredyt rzeczywisty wypracowany przez społeczeństwo.

Wyjaśnia dlaczego wzrost cen, podatków i deficytu budżetowego jest nieuchronnym skutkiem powszechnego stosowania pieniądza zadłużonego, tj. pieniądza, który rodzi się jako dług wobec banku. Ukazuje w jaki sposób można znacznie zmniejszyć podatki, inflację i deficyt budżetowy poprzez odebranie bankom komercyjnym monopolu na kreację narodowych pieniędzy, narodowego kredytu finansowego. Auto dowodzi, że możemy wyjść z pętli rosnącego zadłużenia, jeśli odzyskamy nasze suwerenne prawo do kreowania pieniądza w sposób nieoprocentowany.

„Najprostsza droga do zniewolenia narodu wiedzie poprzez zawładnięcie jego kredytem”
(Meyer Amschel Rotschild)

„W naszej epoce od razu uderza w oczy nie tylko nagromadzenie bogactw, ale ponadto skupienie ogromnej dyskrecjonalnej władzy ekonomicznej w ręku małej liczby ludzi, którzy zazwyczaj nie są właścicielami, lecz tylko zwykłymi depozytariuszami i poręczycielami kapitału, którym zarządzają według swego upodobania. Władza ta jest szczególnie wielka u tych, którzy będąc absolutnymi właścicielami i panami pieniądza, zarządzają kredytem i rozdzielają go według swego uznania. W ten sposób doprowadzają krew do organizmu ekonomicznego, którego życie trzymają w swoim ręku, tak że bez ich zgody nikt już nie może oddychać.”
(Pius XI, Encyklika Quadragesimo Anno)

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Dlaczego wciąż brak nam pieniędzy. Prywatny monopol społecznego kredytu (1993 ) - Colin Barclay-Smith [PL] [pdf] [LIBGEN] Dlaczego E=mc² (i dlaczego powinno nas to obchodzić) - Brian Cox, Jeff Forshaw [PL] [PDF, epub] [LIBGEN] Dlaczego E=mc2 (i dlaczego powinno nas to obchodzić) (2013, Prószyński i S-ka) - Brian Cox, Jeff Forshaw [PL] [pdf] [LIBGEN] Dlaczego E=mc2 (i dlaczego powinno nas to obchodzić) (2013, Prószyński i S-ka) - Brian Cox, Jeff Forshaw [PL] [zip] [LIBGEN] BRAK - BRAK (2006) [WMA] [FALLEN ANGEL] Brak  ‎– Brak (2006) [FLAC] [ENG] [rar]  [FIONA9]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.files.fm:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.files.fm:6969/announce
http://mail2.zelenaya.net:80/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
30/07/2021 22:07:19 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ