FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Po pierwsze nie szkodzić - Henry Marsh [PL] [PDF, MOBI, EPUB] [FIONA9]

S: 0L: 0P: 48
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2020-11-12 03:09:42
Kategoria:E-Booki / Książki  »  MedycynaRozmiar:2.62 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Po pierwsze nie szkodzić - Henry MarshFormat: pdf, epub, mobi
Rozmiar: 2.6 mb
Data wydania: 2016
Wersja Językowa: PolskaPoruszająca opowieść lekarza, który na co dzień mierzy się z najcięższymi schorzeniami – chorobami mózgu. Światowy bestseller i jedna z najważniejszych książek 2015 roku według „New York Timesa”.
Oto niezwykła książka wybitnego brytyjskiego neurochirurga, do której materiału dostarczyło samo życie. Przeplatają się w niej historie pacjentów i lekarzy, spektakularne sukcesy w walce o życie chorych i dotkliwe porażki, refleksje na temat postępu i granic medycyny. Marsh szczerze opowiada zarówno o swoich największych osiągnięciach, jak i o zabiegach nieudanych, które na zawsze zostały mu w pamięci. Opisuje skrajne emocje jak radość i rozpacz, nadzieja i zniechęcenie. Wnikliwe obserwuje ludzkie postawy wobec choroby, snuje rozważania nad sensem życia i lekarskim powołaniem, przedstawia etyczne dylematy, z którymi codziennie musi mierzyć się każdy chirurg – wszystko to sprawia, że Po pierwsze, nie szkodzićto nie tylko wyjątkowo mądry i poruszający obraz pracy lekarza, ale też lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy pragną wykonywać swój zawód z pasją, oddaniem i odpowiedzialnością.

Powód: linki wygasły====================================================

PODOBNE TORRENTY
Roderick Hudson - Henry James [PL] [PDF, MOBI, EPUB] [FIONA9] Opowiadania nowojorskie - Henry James [PL] [PDF, MOBI, EPUB] [FIONA9] Pierwsze starcie - Vladimir Wolff [PL] [PDF, MOBI, EPUB] [FIONA9] Kosmiczny wiking - Henry Beam Piper [PL] [PDF, MOBI, EPUB] [FIONA9] Henry Beam Piper - Kudłacz [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3] [FIONA9] Henry James - Historie drobnoziarniste [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3] [FIONA9]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

Multitrackery:

udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
12/11/2020 03:09:43 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ