FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Tajne i jawne (cele i działania syjonizmu) - Тайное и явное (Цели и деяния сионизма) (1973) [WEBdownl.Xvid] [Napisy PL]

S: 110L: 71P: 57
Dodał: Wacek1 Tracker:
Kondycja:Dodane:2015-10-17 07:39:15
Kategoria:Filmy DivX / XviD  »  DokumentalneRozmiar:664.36 MB
Język:Napisy PL  Napisy PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


gatunek: dokumentalny
produkcja: ZSRR
reżyseria: Borys Karpow
scenariusz: Dimitrij ŻukowW 1897 roku w Bazylei miał miejsce I Kongres Syjonistyczny, na którym Theodor Herzl sformułował cele politycznego syjonizmu, jako przeciwieństwa do asymilacyjnych trendów wśród Żydów.
W tym samym czasie pojawiły się słynne 'Protokoły mędrców Syjonu', dziś określane jako narzędzie stworzone przez carską Ochranę i wykorzystywane przez Czarną Sotnię do walki z rosnącą w siłę burżuazją żydowską, która po reformie uwłaszczeniowej cara Aleksandra II (nota bene zamordowanego przez I. Hryniewieckiego z Narodnej Woli), zniesieniu niewolnictwa i pańszczyzny (także na ziemiach Polskich) i przejściu od gospodarki post-feudalnej na wczesny kapitalizm, nagle nabrała wiatru w swoje żagle i zaczęła bogacić się, co w połączeniu z nowo-powstałym syjonizmem, odrzucaniem lojalności wobec kraju zamieszkiwania doprowadziło do ostrej reakcji sił konserwatywnych.
Po kilkudziesięciu latach, w 1973 roku już w innych warunkach geopolitycznych, także w Rosji powstał dokument rekapitulujący i podsumowujący upływający wiek od powstania poprzedniego słynnego instrumentu politycznej propagandy (no i oczywiście syjonizmu).
Wykorzystano w nim kilka kadrów z równie słynnego antysemickiego, hitlerowskiego filmu 'Der Ewige Jude' - np. ocenzurowana scena uboju rytualnego.
Film powstał na specjalne zamówienie Komitetu Centralnego KPZR i do jego stworzenia użyto wiele odtajnionych dokumentów. Jego emisja poprzedziła Wojnę Jom Kippur, w której Arabowie z pomocą ZSRR próbowali wziąć rewanż za przegraną Wojnę 6-cio Dniową (sprytnie sprowokowaną przez ich przeciwnika, który szykował się do niej długo i skrupulatnie) i odzyskać utracone ziemie - a której efektem było zagrożenie globalnym konfliktem nuklearnym (z 8 na 9 października 1973 roku Mosze Dajan ogłosił 'Upadek Trzeciej Świątyni', a Golda Meir rozkazała uzbroić izraelskie bomby atomowe do ataku na m.in. na Kair i Damaszek - patrz np. Wiki-pedia po angielsku), zdecydowanym i ostatecznym przejściem USA (pod kierownictwem Nixona, za doradztwem Kissingera) na 'Dobrą Stronę Mocy', operacją 'Nickel Grass' czyli lotniczym przerzutem amerykańskiego sprzętu wojskowego do Izraela poprzez portugalskie (nadal jeszcze faszystowskie, ale już niedługo bo już do Rewolucji Goździków szykował się maoista, niejaki Manuel Bar-roso - może ktoś kojarzy gościa) Azory (bo nikt inny w Europie na to nie pozwolił) i Wielkim Światowym Kryzysem Paliwowym wywołanym przez kraje OPEC.
W czasach 'pieriestrojki' za Gorbaczowa kopie filmu były systematycznie niszczone (jak widać nieskutecznie).

Dla potencjalnych widzów ostrzeżenie: carska Ochrana wypuściła 'Protokoły...' i wkrótce upadł carat, Goebbels "Wiecznego Żyda' co skończyło się upadkiem III Rzeszy, potem KGB niniejsze 'Tajne i jawne...' i po 20 latach nie było już śladu po ZSRR - należy więc sądzić, że oglądający film mogą mieć problemy z utrzymaniem się na nogach po jego projekcji.
Tym bardziej, że cała jego zawartość dziwnie przypomina wszystko co nadal można usłyszeć, mimo że KGB dawno już nie ma, a komunistyczni kolektywiści już od dawna nie spędzają snu z oczu obecnych 'władców świata' przepojonych duchem (że tak się wyrażę) liberalnego, burżuazyjnego indywidualizmu... No, ale komuniści to nie są jedyni kolektywiści na tym 'łez padole'.Napisy ze słuchu moje.

Video: Xvid 496x360 25fps 912kbps
Audio: MP3 44100Hz stereo 128kbps

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Ukryte działania - Hidden Figures *2016* [DVDScr] [XviD-KRT] [Napisy PL] T-34 (2018) [WEBdownl\Xvid] [Napisy PL] T-34 (2018) [WEBdownl\Xvid] [Napisy PL] Ukryte działania - Hidden Figures *2016* [720p.BRRip.XviD.AC3-RARBG] [5:1] [Napisy PL] [azjatycki] Ukryte działania - Hidden Figures *2016* [480p.BRRip.XviD.AC3-RARBG] [5:1] [Napisy PL] [azjatycki] Toboł - Тобол (2019) [WEBdownl\Xvid] [Napisy PL]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.torrenty.org:6969/announce

Multitrackery:


UAKTUALNIENIE
13/07/2020 20:37:58 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
2 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ