FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Demokracja polska, 1989-2003 / Польская демократия, 1989-2003 - Wiatr Jerzy (Ed.) . Вятр Ежи (ред.).  [PL] [pdf] [LIBGEN]

S: 2L: 0P: 24
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2020-11-05 00:42:57
Kategoria:E-Booki / Książki  »  HistoriaRozmiar:27.39 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


Tytuł: Demokracja polska, 1989-2003 / Польская демократия, 1989-2003
Rok:
Wydawca:
Format: pdfWarszawa: Scholar, 2003.
Książka jest plonem pracy badawczej zespołu pracowników Zakładu Socjologii Polityki Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Autorzy w sposób systematyczny omawiają kluczowe procesy, które doprowadziły do zaistnienia w Polsce demokratycznego systemu politycznego i jego konsolidacji. Starają się odpowiedzieć na stale wracające pytania:
jaki to splot procesów, wydarzeń krajowych i międzynarodowych doprowadził do zaistnienia demokracji w Polsce? kto właściwie w Polsce rządzi i czy system rządów jest politycznie i ekonomicznie efektywny? jaki był społeczny i ekonomiczny kontekst przemian? jak zorganizowane jest państwo i co z tego wynika dla obywateli? czy samorząd terytorialny okrzepł i stanowi już dojrzałą formę demokracji lokalnej? dlaczego partie polityczne są słabe a system partyjny jest niestabilny? co Polacy sądzą o funkcjonowaniu demokracji w Polsce i czy akceptują jej wartości i reguły? jakie czynniki determinują preferencje wyborcze i dlaczego tylko mniejsza część społeczeństwa bierze systematycznie udział w głosowaniach? czy idea narodowa jest nadal żywa i jak jest wykorzystywana w polityce?
Nie są to wszystkie ważne pytania wynikające z doświadczeń 14 lat funkcjonowania demokracji, ale te wydają się najważniejsze dla wyjaśnienia konstrukcji ładu politycznego w Polsce.


====================================================

PODOBNE TORRENTY
Historycy polscy, litewscy i białoruscy wobec problemów XX wieku. Historiografia polska, litewska i białoruska po 1989 roku (2003, Archiwum Panstwowe W Bialymstoku) - Redakcja Krzysztof Buchowski i Wojciech Śleszyński [PL] [pdf] [LIBGEN] Demokracja finansowa (2003, MEDIA VIA) - Jacek Andrzej Rossakiewicz [PL] [pdf] [LIBGEN] AYA RL - AYA RL [NIEBIESKA] (1989/2003) [WMA] [FALLEN ANGEL] Ian Hunter & Mick Ronson - Y U I Orta (1989; 2003) [APE] KRYSTYNA ŚWIĄTECKA - TANIEC ŻYCIA  (1989/2003) [WMA] [FALLEN ANGEL] Etnolingwistyka. Tom 2 (1989, Wydział Humanistyczny) - Bartmiński, Jerzy [PL] [djvu] [LIBGEN]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

Multitrackery:

udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
06/11/2020 23:14:22 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ