FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Shantae And The Seven Sirens *2020* [Razor1911] [ENG] [ISO] [FIONA6]

S: 1L: 1P: 111
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2020-10-02 17:43:08
Kategoria:Gry PC  »  ZręcznościoweRozmiar:2.35 GB
Język:Wersja ENG  Wersja ENG------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


Premiera Gry: 2020
Gatunek: Zręcznościowe, 2D, Fantasy, Platformówki
Producent: WayForward
Wydawca: WayForwardGra platformowa 2d z ręcznie rysowanymi postaciami i tłem. Kreskówkowy charakterm mają przerywniki w grze. Gra ma fabułę, bo spotykamy osoby, rozmawiamy z nimi i one dają nam zadania do wykonania. Gra jest raczej liniowa, chociaż czasami będziemy musieli się cofać wstecz bo przeszkody zostały odblokowane. Po pewnym czasie zdobywamy umiejętność przemiany w zwierzęta, niektóre zwierzęta mogą się wspinać, inne pływać. Trzeba to wykorzystać by przejść grę.

Piąta odsłona serii platformówek typu metroidvania w klimacie Baśni z tysiąca i jednej nocy. Podczas zabawy w Shantae and the Seven Sirens kierujemy tytułową bohaterką, która potrafi przeobrażać się w różnorodne bestie dysponujące unikalnymi zdolnościami.

Fabuła
W grze tytułowa bohaterka udaje się na tropikalną wyspę zamieszkaną przez podobne jej istoty, które stanowią hybrydy między ludźmi a dżinami. Szybko odkrywa, że to pozornie idylliczne miejsce kryje wiele tajemnic. Co gorsza, trapią je poważne problemy i tylko Shantae może uratować lokalnych mieszkańców

Mechanika
Grę zbudowano na fundamentach poprzednich odsłon cyklu. Shantae and the Seven Sirens jest więc klasycznie zrealizowaną dwuwymiarową platformówką, w której eksplorujemy mapy, unikamy pułapek i innych zagrożeń, zbieramy przedmioty oraz walczymy z wrogami za pomocą bicza. Nie zabrakło również starć z bossami.

Gra należy do kategorii platformówek znanej jako metroidvania. Oznacza to, że mapy mają w dużym stopniu otwartą strukturę. Podczas rozgrywki bohaterka gromadzi punkty doświadczenia, pozwalające jej na odblokowywanie nowych tańców, które umożliwiają przeobrażanie się w nowe formy bestii. Każda z nich posiada unikalne zdolności umożliwiające nam dotarcie do wcześniej niedostępnych sekcji map. Wiele z tych form znanych jest z poprzednich odsłon, ale dodano również kilka nowych.

Dodatkową atrakcją jest system kart zbieranych podczas przygód. Za ich pomocą gracze mogą otrzymywać dodatkowe moce potworów. W połączeniu ze zmieniającymi się formami oferuje to znacznie większą swobodę przy kształtowaniu repertuaru możliwości bohaterki.

Tryby gry
Shantae and the Seven Sirens oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne
Pod względem graficznym Shantae and the Seven Sirens wzorowane jest na Shantae: Half-Genie Hero. Postacie są dwuwymiarowe. Produkcja oferuje grafikę 4K na platformach wspierających tę technologię.WYMAGANIA SYSTEMOWE
MINIMALNE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
Procesor: 4th generation core-i processor or better
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: AMD Radeon(TM) R7 250 or better
DirectX: Wersja 11
ZALECANE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
https://www.youtube.com/watch?v=z1F4rnEc7jo

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Shantae Dilogy (1.0.1.5/1.04g) *2014-2016* [ENG] [GOG] [EXE]     Shantae: Half-Genie Hero *2016-2017* [+DLC] [MULTi6-ENG] [ISO] [PLAZA] Shantae: Half-Genie Hero - Ultimate Edition *2018* [+All DLCs] [MULTi6-ENG] [GOG] [EXE] Shantae - Collection *2014-2018* - V1.0.1.5 / V1.04g / V1.0 (HotFix 21245) [All DLCs + Bonus Content] [MULTi6-ENG] [GOG] [EXE] Shantae: Half-Genie Hero - Ultimate Edition *2018* [+All DLCs] [MULTi6-ENG] [ISO] [PLAZA] Noita v15.07.2020 [ exe] [ENG] [BPT] [LITTLE PICES] [FIONA6]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
http://explodie.org:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

UAKTUALNIENIE
03/10/2020 01:58:31 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ