FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


SUBMOTION ORCHESTRA - KITES (2018) [WMA] [FALLEN ANGEL]

S: 0L: 0P: 52
Dodał: Fallen_Angel Tracker:
Kondycja:Dodane:2020-09-18 17:21:18
Kategoria:Muzyka  »  ElektronicznaRozmiar:281.41 MB
Język:Muzyka Zagraniczna  Muzyka Zagraniczna------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...NACJONALIZM UCZY BYCIA DUMNYM Z RZECZY, KTÓRYCH SIĘ NIE ZROBIŁO I
NIENAWIŚCI DO LUDZI, KTÓRYCH SIĘ NIE SPOTKAŁO
Nie ulega wątpliwości, że zarówno wykonywanie, jak i słuchanie muzyki ma wpływ na emocje. Zdają sobie z tego sprawę również członkowie Submotion Orchestra, których piąty studyjny album jest jak sesja terapeutyczna niwelująca napięcie mięśniowe, wynikające z chaosu codzienności. „Kites” podpowiada, jak dobierać muzykę, aby terapia była skuteczna.

Submotion Orchestra dali się poznać jako niemal zjawiskowe odkrycie muzycznej sceny drugiej dekady XXI wieku. Z racji odważnych dźwiękowych poszukiwań nieśmiało utożsamiono ich z nurtem jazzującej elektroniki. I mimo że na poprzednich wydawnictwach muzycy z Leeds potraktowali współczesne rytmy jedynie jako jeden, niekoniecznie najważniejszy, element swojej oryginalnej twórczości, „Kites” to już ewidentnie produkt inteligentnego zadymionego, basowego grania. Inteligentnego, ponieważ poprzez subtelne, transowe aranżacje i eteryczne wokalizy przeznaczony jest raczej do kontemplacji niż kawiarnianego tła popularnych knajp dla snobów. Submotion Orchestra nie schlebiają modom. Rozważnie selekcjonują interesujące ich elektroniczne brzmienia, przez co „Kites” zachowuje swój bezprecedensowy, nieporównywalny z niczym innym charakter.

Słychać to od samego początku, od utworu „Prism”, w którym pięknie wybrzmiewają rezonujące wokale. Od spokojnego fortepianu, przez budujące tempo muzyczne tło aż do pOPISu elektronicznej perkusji i nostalgicznej trąbki przywołującej urok jazzowych fuzji lat 70-tych.

Dynamika tej płyty jest niezwykła. Zaraz po jazzowym otwarciu, „Variations” rozpędza słuchacza prosto do inspirowanego muzyką klubową r’n’b, by chwilę później wyhamować indie-ambientowym „Night”. Każda nuta fortepianu, każde uderzenie bębna i każda oktawa trąbki w tym utworze zasługuje na wyróżnienie.

Cały album został nagrany na żywo w Cube Studios w Cornwall, a produkcja Tommy’ego Evansa zasługuje na wielkie uznanie. Wszystkie wykorzystane instrumenty mają naturalne przepływy w swoich dźwiękowych wzorach a żaden ton nie jest skompresowany ani odcięty. Tak jak choćby w tytułowym „Kites”, w którym z czystą gracją i pięknem balansujemy między jazzem a elektronicznym dubstepem. W połowie utworu, sekcja trąbki ustępuje miejsca klawiaturze, która z kolei miksuje się z perkusją w jeden symbiotyczny byt. W całym tym pięciominutowym utworze żaden pojedynczy instrument nie jest nachalny ani hałaśliwy.

Prawie na koniec pojawiają się przebłyski kompozycji klubowej – na przykład w utworze „Tunnel”, w którym ambientowe klimaty ustępują miejsca mrocznemu industrialowi. Ten fragment płyty jest niczym eksperyment na linearnym układzie listy utworów i być może jest też wskazówką w jakim kierunku będzie się rozwijać dalsza twórczość muzyków.

Submotion Orchestra tworzą dla wtajemniczonych. I dobrze, bo bez wyścigu z modą wyczarowują brzmienia urzekające i hipnotyzujące. Na przemian niepokoją jak Hitchcock i relaksują niczym lipcowe słońce.

Maciek Saskowski1. Prism 5:05
2. Variations 4:26
3. Night 3:56
4. Kites 5:22
5. Bridge 4:07
6. Own 5:36
7. Branches 4:09
8. Youth 5:08
9. Tunnel 3:55
10. Alone 4:29Bass Guitar, Synth [Synth Bass] – Chris Hargreaves
Drums – Tommy Evans
Keyboards, Arranged By [String Arrangements] – Taz Modi
Percussion – Danny Templeman
Trumpet, Flugelhorn, Arranged By [Horn Arrangements] – Simon Beddoe
Vocals – Ruby Woodhttps://www.youtube.com/watch?v=Oun-tJQbcLo!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM... 100% Antifascist

====================================================

PODOBNE TORRENTY
SUBMOTION ORCHESTRA - ALIUM (2014) [WMA] [FALLEN ANGEL] SUBMOTION ORCHESTRA - COLOUR THEORY (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL] DEEP ENERGY ORCHESTRA - PLAYING WITH FIRE (2018) [MP3@320] [FALLEN ANGEL] RENAISSANCE - A SYMPHONIC JOURNEY WITH THE RENAISSANCE CHAMBER ORCHESTRA (2018) [DVD9] [FALLEN ANGEL] LINGUA MORTIS ORCHESTRA - LMO (2013) [WMA] [FALLEN ANGEL] MARILLION - WITH FRIENDS FROM THE ORCHESTRA (2019) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker1.itzmx.com:8080/announce

Multitrackery:

http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
udp://opentrackr.org:1337/announce
udp://thetracker.org:80/announce
udp://explodie.org:6969/announce
udp://open.demonii.si:1337/announce
udp://exodus.desync.com:6969/announce
udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
udp://tracker.filemail.com:6969/announce
udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://denis.stalker.upeer.me:6969/announce
udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
udp://tracker.open-internet.nl:6969/announce
udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce

UAKTUALNIENIE
28/09/2020 20:28:43 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
15 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ