FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


MAGIX ACID Pro & Pro Suite 10.0.2.20 + Crack

S: 2L: 0P: 37
Dodał: jorgalamu Tracker:
Kondycja:Dodane:2020-06-08 11:06:13
Kategoria:Programy  »  DźwiękRozmiar:1.10 GB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Najwyższa jakość DAW na wyższym poziomie. Pakiet ACID Pro Next Suite ma wszystko, bez względu na to, czego wymaga Twoja produkcja muzyczna. Wszystkie funkcje ACID Pro Next. Więcej nowych instrumentów, efektów i dźwięków. Doświadcz separacji dźwięku dzięki zynaptiq® STEM MAKER - niespotykany w żadnym innym DAW - i narzędziu remiksu MIDI Playable Chopper. I oczywiście wszystkie wspaniałe nowe technologie, w tym Melodyne essential i 32-bitowy mostek VST.
Jako pierwszy na świecie dla dowolnego DAW, ACID Pro Next łączy w sobie najnowocześniejszą technologię próbkowania, w pełni funkcjonalny DAW i unikalne pętle ACIDized, które blokują się w czasie i klucz w twoich nowych kompozycjach. Aby pokazać Ci wszystko, co oferuje ACID Pro Next, usiedliśmy razem z producentem Iainem Duncanem w naszym studio.

W skrócie: Funkcje ACID Pro Next Suite:

Próbkuj wszystkiego: separacja audio
STEM MAKER Technologia separacji źródła dźwięku zynaptiq rozbija twoje ulubione melodie na ich melodie, muzykę i bity. Z łatwością remiksuj je i dodawaj do własnej muzyki. Następny poziom próbkowania i remiksowania jest tutaj!

Graj w ACID jak na instrumencie
Całkowicie nowy odtwarzany Chopper MIDI umożliwia odtwarzanie pojedynczych bitów i nut z pętli audio lub ładowanie próbek i wykonywanie ich w czasie rzeczywistym, podobnie jak klasyczny sampler MPC. Nagrywaj wyniki jako nowe zdarzenia audio do natychmiastowych remiksów. Jam, nagrywaj, baw się dobrze!

Narzędzia pomiarowe
Profesjonalne masteringowanie jest łatwiejsze dzięki narzędziom takim jak miernik głośności. Wejdź do domu i sprawdź swoje audio z najdokładniejszymi szczegółami.

Melodyna niezbędna
Melodyne essential zapewnia zgodność platformy trzeciej z platformą ACID.

Najważniejsze cechy ACID Pro Next Suite:
- Najlepszy pakiet do produkcji muzyki nowej generacji
- Wyrafinowane funkcje, profesjonalne wyniki
- Pierwszy DAW ze zintegrowaną technologią separacji dźwięku: zynaptiq STEM MAKER
- NOWY! MIDI Playable Performance narzędzie Chopper
- NOWY! Niezbędna melodyna i 32-bitowa technologia pomostowa
- Ekskluzywny! 10 dodatkowych instrumentów i 9 efektów bonusowych
- Ekskluzywny! Dodatkowy pakiet próbek zawiera dwa dodatkowe pakiety pętli

ACID Pro Next Suite - Kreatywność na wyższym poziomie:

Remiksowanie
Najlepsze narzędzia do remiksowania: ACID Pro Next pozwala dzielić dźwięk na wokale, muzykę i beaty za pomocą zynaptiq® STEM MAKER, a także przestawiać i dopasowywać dźwięk za pomocą Chopper i Beatmapper.

Produkcja muzyczna
Dzięki legendarnemu łatwemu przepływowi pracy, dzięki innowacyjnej technologii zapętlania ACID, łatwo jest tworzyć utwory od podstaw w różnych stylach.

Miksowanie i mastering
Opanuj swoją muzykę do profesjonalnego standardu, do strumieniowego przesyłania płyt CD lub Internetu, za pomocą potężnych i profesjonalnych narzędzi, w tym całkowicie nowej funkcji pomiaru głośności do precyzyjnego poziomowania dźwięku.

Jedyny DAW z separacją audio
ACID Pro Next zawiera technologię separacji dźwięku obsługiwaną przez zynaptiq STEM MAKER. Podziel utwory na rytmy, wokale i muzykę, a następnie użyj uzyskanych łodyg we własnych utworach i remiksuj. Naprawdę nowa generacja remiksów i produkcji DAW.

Odtwarzany Chopper MIDI
Zupełnie nowy grywalny chopper MIDI zapewnia ACID Pro Next próbkowanie w stylu MPC i tworzenie beatów hip hopowych. Odtwarzaj próbki z pętli, uderzenia z zestawów perkusyjnych, wykonuj i nagrywaj wyniki jako zdarzenia audio do natychmiastowego remiksowania. Graj, nagrywaj, jam - ACID to Twój nowy instrument!

Beatmapper
Chopper to najlepsze narzędzie do remiksowania, ponieważ pozwala pokroić pętlę na części, a następnie zmienić ich kolejność w dowolny sposób, aby utworzyć wiele nowych próbek. Wszystkie nowe pętle będą zsynchronizowane z Twoimi projektami ACID Pro Next i możesz łatwo nagrywać nowe zdarzenia audio na osi czasu.

Siekacz
Za pomocą Beatmappera możesz zidentyfikować tempo i sygnaturę czasową dowolnego zewnętrznego utworu lub pliku audio. Po zaimportowaniu do ACID możesz łatwo dodać inne pliki ACID, które automatycznie zablokują dane synchronizacji. Natychmiastowe remiksowanie, na swój sposób!

Kreatywny program DAW do produkcji muzyki.
ACID Pro Next to program DAW, którego potrzebujesz do wydajnej produkcji muzyki: od wysokiej jakości nagrywania wielościeżkowego i innowacyjnej kompozycji opartej na pętli, po zaawansowane remiksowanie i precyzyjne mastering.

Edycja i miksowanie audio
ACID Pro jest wyposażony w najnowszą technologię audio. Oprócz znanego na całym świecie rozciągania czasu i rozciągania w czasie, jest on wyposażony w niezbędony celody melodyne, dzięki czemu możesz dotrzeć do serca swoich utworów i dokonywać precyzyjnych edycji.

Jedno kliknięcie dla Ciebie.
Kwantowy skok dla Twojego dźwięku. Technologie Groove Mapping i Groove Cloning w programie ACID Pro Next są jednymi z najbardziej wyrafinowanych i zabawnych funkcji dostępnych w każdym DAW. Możesz nadać swojej muzyce zupełnie nowy charakter, stosując zaprogramowane groove, a nawet wydobyć groove z ulubionej piosenki, a następnie użyć go ze swoimi utworami. Możliwe jest nawet tworzenie rowków od zera lub edycja istniejących.


System requirements Windows
• Processor: Intel® Core 2 or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor
• Operating system: Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1703 (Creators Update) and later
• RAM 2 GB or more of RAM (8 GB recommended)
• Hard disk space: 3.1 GB or more of available hard-disk space for 64-bit installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system)
• Monitor resolution: 1024 x 768 display (1280x800 recommended) with 16-bit color and 512 MB or more of dedicated VRAM; 2 GB is recommended**
• Graphics processor acceleration requirements OpenGL 2.0-capable system


How to install:
1. Install software using given installer (in Setup folder)
2. Close program if running (Even from system tray)
3. Copy cracked file (and folder) to installation directory (Where program is installed)
4. That's it, Enjoy!

====================================================

PODOBNE TORRENTY
MAGIX ACID Pro Suite 10.0.2 Build 20 - 64bit [ENG] [Crack UZ1] [azjatycki] MAGIX ACID Pro Suite 10.0.3 Build 24 - 64bit [ENG] [Crack UZ1] [azjatycki] MAGIX SamPLitude Pro X3 Suite 14.4.0.518 (x32?x64)[ENG] [Crack] MAGIX SOUND FORGE Pro Suite 13.0.0 Build 96 - 64bit [ENG] [Crack] [azjatycki] MAGIX SOUND FORGE Pro Suite 14.0.0.130 - 64bit [ENG] [Crack pawel67] [azjatycki] MAGIX SamPLitude Pro X4 Suite 15.2.0 Build 382 [ENG] [Crack] [+Update Patch] [azjatycki]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://tracker.port443.xyz:6969/announce
udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
udp://open.demonii.si:1337/announce
udp://thetracker.org:80/announce
udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
udp://tracker.iamhansen.xyz:2000/announce
udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
http://nyaa.tracker.wf:7777/announce
udp://tracker.openbittorrent.com:80

UAKTUALNIENIE
27/06/2020 10:58:43 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
11 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ