FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     


Kategorie


Najczęściej pobierane w Kwietniu


Detale Torrenta


AMPULEX DEMENTOR - CRIMSON HIGHWAY (2017) [WMA] [FALLEN ANGEL]

S: 0L: 0P: 6
Dodał: Fallen_Angel Tracker:
Kondycja:Dodane:2020-03-25 17:33:24
Kategoria:Muzyka  »  MetalRozmiar:218.77 MB
Język:Muzyka Zagraniczna  Muzyka Zagraniczna------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...[Gdy obojętność jest przyzwoleniem, a przyzwolenie jest akceptacją, gdy akceptacja jest tłumaczeniem że sytuacja jest wyższa racją...]
Ampulex Dementor to zespół, a raczej jednoosobowy projekt, za który odpowiedzialny jest Stefan Forsberg ze Szwecji. Płyta “Crimson Highway” ukazała się 27 stycznia bieżącego roku pańskiego, nakładem Via Nocturna.

Album zawiera dwanaście utworów przesiąkniętych lirykami o nienawiści do ludzkości, gloryfikacją nienawiści i śmierci. Utwory w warstwie muzycznej są utrzymane w szybkich tempach i krótkim czasie trwania, z ciekawym, mechanicznym wokalem, który wypluwa jak karabin kolejne bluźniercze wersy.
Płytę otwiera Intro, które wprowadza świetny nastrój pod drugi, pełen agresji, dynamiczny Banned from the Morgue. Kolejny, tytułowy utwór Crimson Highway trochę zwalnia, wprowadzając między bestialskie tempo a turpistyczny wokal ciekawe przejścia perkusyjne, a nawet melodię. Człowiek już myśli, że odsapnie choć trochę, ale nic z tych rzeczy! Zaczyna się kolejny numer, który bezlitośnie wali po trzewiach, może nawet czuć napięcie, jak w apogeum z filmów o psychopatach. Dying Soul potęguje niepokojący nastrój, po czym następuje powrót do morderczego tempa i wydźwięku nienawiści z początku płyty w numerze Total Extinction. Następne utwory What We Deserve, Serenity Now, The New Great Dying oscylują w tym samym klimacie, aż w końcu wybrzmiewa jak dla mnie najlepszy utwór z płyty – A Massive Amount of Death. Słychać w nim narastające tempo, świetnie wpada w ucho, elegancko wszystko współgra, dając błogi, grobowy spokój. Album kończą trzy numery, powielające lirycznie wszystko, co związane z niechęcią do ludzkości; Unholy War – wolniejszy, ale z ciekawą, bardzo wyraźną inwokacją wokalną, Excerment Machine – znów bardzo ostry, aż w końcu wieńczący dzieło Fuck Humanity, dobitnie podsumowujący cały album.

Mam nadzieje, że to nie ostatni album Ampulex Dementor. Jeśli nienawidzisz swojego sąsiada i śnisz o jego śmierci, i chciałbyś to podkreślić, włącz ten album i daj się ponieść emocjom.

Paweł1. Intro (hate in an elevator)
2. Banned From The Morgue
3. Crimson Highway
4. Dying Soul
5. Total Extinction
6. What We Deserve
7. Serenity Now!
8. The New Great Dying
9. A Massive Amount Of Death
10. Unholy War
11. Excrement Machine
12. Fuck H******y!

Released in limited edition of 500 copieshttps://www.youtube.com/watch?v=Z-WQgeenbLgPOZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM... 100% Antifascist

====================================================

PODOBNE TORRENTY
CRIMSON DEVILS - A TASTE FOR BLOOD (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL] KING CRIMSON - THE ELEMENTS TOUR BOX 2017 (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL] KING CRIMSON - LIVE IN VIENNA 2016 (2017) [MP3@320] [FALLEN ANGEL] KING CRIMSON - KOKUSAI THEATER, TOKYO, JAPAN [DECEMBER 18, 1981] (2017) [FLAC] [FALLEN ANGEL] KING CRIMSON - ROCK IN RIO 2019 [MKV] [FALLEN ANGEL] KING CRIMSON - PICTURES OF A SHOW (2018) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker1.itzmx.com:8080/announce

Multitrackery:

http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
udp://opentrackr.org:1337/announce
udp://thetracker.org:80/announce
udp://explodie.org:6969/announce
udp://open.demonii.si:1337/announce
udp://exodus.desync.com:6969/announce
udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
udp://tracker.filemail.com:6969/announce
udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://denis.stalker.upeer.me:6969/announce
udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
udp://tracker.open-internet.nl:6969/announce
udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce

UAKTUALNIENIE
25/03/2020 17:33:24 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
23 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ