FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


626 pytań testowych z fizyki, astrofizyki i kosmologii (2004, Zamkor) - Tomasz Płazak, Stanisław Salach, Zofia Sanok [PL] [ PDF] [FIONA7]

S: 13L: 2P: 111
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2020-02-16 06:55:39
Kategoria:E-Booki / Książki  »  FizykaRozmiar:37.83 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


wielkość: 38MB
kompresja: brak
język: pl
format: pdf
brak hasła i danych naprawczych
ilość stron: 181626 pytań testowych z fizyki, astrofizyki i kosmologii
Zbiór 626 pytań testowych z fizyki, astrofizyki i kosmologii jest przeznaczony do samodzielnego powtarzania i kontroli opanowania fizyki w zakresie wymagań stawianych w szkołach ponadgimnazjalnych oraz przy maturze z fizyki a także częściowo na studiach.W zasadniczej części, obejmującej tradycyjne działy fizyki, zbiór jest oparty na tematach książki 500 pytań testowych z fizyki która doczekała się siedmiu wydań (i wielu dodruków) w Wydawnictwie Naukowo Technicznym oraz dwóch wydań w Czechach. Zbiór jest zestawem przygotowanych przez nas w ciągu wielu lat testów wyboru, z których większość została sprawdzona przez wykorzystanie ich w kolejnych latach jako pytań na egzaminach wstępnych w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W stosunku do 500 pytań niniejszy zbiór jest istotną nowością. Po pierwsze, wszystkie pytania z tradycyjnych działów fizyki zostały poddane kontroli i sporo sformułowań ulepszono, dodając zarazem pewną liczbę nowych pytań, zgodnych z podstawą programową nauczania fizyki w szkołach ponadgimnazjalnych. Po drugie - i to jest zasadnicza nowość - zostały wprowadzone dwa działy pytań z astrofizyki i kosmologii (autorstwa dr Tomasza Płazaka).W zbiorze Autorzy wykorzystali ponad trzydzieści lat własnych doświadczeń związanych z układaniem tematów egzaminów wstępnych zarówno w AGH, jak i w skali ogólnopolskiej, oraz doświadczenia z kontaktów międzynarodowych. Dzięki temu przydatność tekstów i jasność sformułowań zostały już sprawdzone praktycznie. Pytania testowe starano sie sformułować tak, aby poprawna odpowiedź nie mogła być odgadnięta, lecz wybrana świadomie w wyniku rzetelnego rozumowania. Dlatego, z pomocą tej książki, można nie tylko sprawdzić wiadomości, lecz także uczyć się fizyki. Mamy nadzieję, że prezentowany zbiór okaże się pomocą dla:
- ucznia - umożliwiając bieżące sprawdzanie wiadomości oraz ucząc poprawnego myślenia fizycznego
- kandydata na studia i studenta - ułatwiając rzetelne i syntetyczne przygotowanie do studiów
- nauczyciela - służąc jako źródło dyskusji na lekcjach i umożliwiając dokonywanie szybkich i wygodnych sprawdzianów

Korzyść z tej książki będzie jednak zależeć od tego, w jaki sposób odpowiada się na pytania testowe. Będzie ona znikoma przy próbach zgadywania, która odpowiedź wydaje się najbardziej prawdopodobna, lub przy rozwiązywaniu zadań bez głębszego zastanowienia i uwagi. Należy dokładnie przemyśleć sytuację fizyczną OPISaną w pytaniu, przyporządkować jej prawa fizyki, które decydują o takim a nie innym przebiegu zjawiska, a następnie, korzystając z odpowiednich wzorów rozwiązać problem. Konieczne jest uważne czytanie pytań wraz ze wszystkimi odpowiedziami, aby wydobyć z nich zawarte tam INFOrmacje. Pomyłki wynikające z drobnej nieraz nieuwagi (także przy rachunkach) prowadzą często do jednej z podanych, lecz niepoprawnych odpowiedzi.

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Sanok Z. - 626 pytań testowych z fizyki, astrofizyki i kosmologii [RAR->PDF] [PL] Zamkor Pełne przygotowanie do matury z fizyki - Zadania maturalne [PDF] [PL] Zbior prostych zadan z fizyki (1999, Zamkor) - Krzysztof Chyla [PL] [pdf] [LIBGEN] Mechanika kwantowa dla początkujących. Skrypt z fizyki (2010) - Stanisław Kryszewski [PL] [PDF] [LIBGEN] Mechanika Kwantowa. Skrypt dla studentów III–ego roku fizyki (2010) - Stanisław Kryszewski [PL] [PDF] [LIBGEN] [PLaszczka] Glemp. Pod okiem Opatrzności - Stanisław Karnacewicz [PL] [PDF, MOBI, EPUB] [FIONA7]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

UAKTUALNIENIE
19/02/2020 23:09:00 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ