FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Lekkość bytu. Masa, eter i unifikacja sił - Frank Wilczek [PL] [PDF, EPUB] [LIBGEN]

S: 16L: 0P: 130
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-12-14 11:54:52
Kategoria:E-Booki / Książki  »  FizykaRozmiar:7.24 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


Format : EPUB, PDF
Rozmiar : 7.24 MB
Wersja Językowa : PL
Jakość : Dobra
Autor : Frank Wilczek
Kategoria: Literatura popularnonaukowa, fizyka, Na ścieżkach nauki
Recenzja: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/82876/lekkosc-bytu-masa-eter-i-unifikacja-sil
Wydawnictwo : Prószyński i S-ka
Data wydania : 2011
ISBN 978–83–7961–974–0W ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat nasze rozumienie natury rzeczywistości zmieniło się radykalnie, jednak świadomi tego są tylko nieliczni. „Lekkość bytu” jest pierwszą książką, w której rozważane są konsekwencje wynikające z tej rewolucji. Światowej sławy fizyk, Frank Wilczek, po mistrzowsku przedstawia nowe perspektywy widzenia naszego niezwykłego Wszechświata i przewiduje nadejście złotego wieku fizyki cząstek elementarnych. „Lekkość bytu” to relacja z pierwszej ręki, napisana przez jednego z największych światowych ekspertów w dziedzinie fizyki.

Fizycy mają nadzieje, że w XXI wieku pojawi się nowy Darwin, który wyjaśni pochodzenie cząstek. Czy będzie nim właśnie Frank Wilczek? Jego książka nie jest odpowiednikiem słynnego dzieła „O pochodzeniu gatunków”. Bardziej przypomina „Podróż na okręcie Beagle” – żywą relację z wyprawy, zawierającą OPISy krajobrazów i nowoodkrytych stworzeń, które trzeba dopiero zbadać i nazwać.

Frank Wilczek jest profesorem w Massachusetts Institute of Technology. W 2004 roku został laureatem Nagrody Nobla, przyznanej za prace, które przeprowadził w wieku 21 lat, w trakcie studiów doktoranckich. Znany jest między innymi z odkrycia swobody asymptotycznej, wkładu w rozwój chromodynamiki kwantowej, odkrycia aksjonów i badań nad nowymi rodzajami statystyk kwantowych. W 2007 r. nakładem Prószyński i S-ka ukazała się książka Franka Wilczka „W poszukiwaniu harmonii”.====================================================

PODOBNE TORRENTY
Nieznośna lekkość bytu / The Unbearable Lightness of Being [1988] [720P] [H264] [LEKTOR-PL] Gestapo - Frank McDonough [PL] [pdf, epub, mobi] [LIBGEN] Górski Artur, Jarosław MASA Sokołowski - MASA o kobietach polskiej mafii [AudiooBook PL] A. Górski - MASA O ..... [Trylogia] [EPUB] [prezenter arni] Algebra z geometrią: teoria, przykłady, zadania (2000, Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej) - Jan Stankiewicz, Katarzyna Wilczek [PL] [pdf] [LIBGEN] Algebra z geometrią: teoria, przykłady, zadania   (2000, Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej) - Jan Stankiewicz, Katarzyna Wilczek [PL] [pdf] [LIBGEN]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

UAKTUALNIENIE
14/12/2019 22:39:02 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ