FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


GOV'T MULE - BRING ON THE MUSIC-LIVE AT THE CAPITOL THEATRE (2019) [DVD9+DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]

S: 0L: 2P: 68
Dodał: Fallen_Angel Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-11-24 15:05:25
Kategoria:Muzyka  »  KoncertyRozmiar:13.03 GB
Język:Muzyka Zagraniczna  Muzyka Zagraniczna------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...[Gdy obojętność jest przyzwoleniem, a przyzwolenie jest akceptacją, gdy akceptacja jest tłumaczeniem że sytuacja jest wyższa racją...]2x DVD 9
NTSC, 16:9
DD 2.0
DD 5.1
Approx. 3 hours


Koncert zarejestrowano w Capitol Theatre w Port Chester, w stanie Nowy Jork, w dniach 27 i 28 kwietnia 2018 przy użyciu dziewięciu kamer. Wersja DVD zawiera ponad dwie godziny muzyki na żywo, pełnometrażowy film koncertowy, wywiady z zespołem, nagrania zza kulis, oraz szereg zdjęć zespołu od początku działalności. "Bring On The Music..." będzie dostępne w różnych konfiguracjach: pakiet 2 CD / 2 DVD deluxe (płyty CD i DVD to całkowicie różne setlisty i zawierają dodatkowo „Soulshine” i „Traveling Tune”), dwa pakiety z podwójnym winylem , wersja cyfrowa, Blu-ray i 2 CD.

Tytuł albumu, "Bring On The Music", został zaczerpnięty z jednego z utworów Gov’t Mule, który mówi o upływie czasu i jest ukłonem zespołu w kierunku fanów. Teatr Capitol w którym zarejestrowano materiał zawsze był i nadal jest jednym z ulubionych miejsc koncertowych Gov't Mule.

Warren Haynes tak mówi o nowym wydawnictwie: 'Dwadzieścia pięć lat…. Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że dotrwamy do takiej rocznicy. To bardzo trudne utrzymać zespół przez 25 lat. Nie osiągniesz tego bez zbudowania i bez pielęgnowania ważnych relacji. Tytuł "Bring On The Music" jest oczywiście tytułem jednego z naszych utworów, który porusza temat nie tylko upływu czasu, ale także naszych relacji z publicznością. To samo dotyczy „Traveling Tune”, który otwiera i zamyka główny film. Bez naszej publiczności nie przetrwalibyśmy tych 25-ciu lat. Było również oczywiste, że chcieliśmy nagrać ten materiał w Capitol Theatre w Nowym Jorku, który jest jednym z naszych ulubionych miejsc. Od czasu ponownego otwarcia tego miejsca w 2012 roku ja (z koncertami solowymi) i Gov't Mule graliśmy tam wiele razy i to były naprawdę magiczne chwile. Oprócz publiczności pomogła nam przetrwać oczywiście muzyka. Muzyka łączy nas z naszą publicznością. Muzyka jest dla nas wszystkim, jest czymś ponadczasowym, nieuchwytnym. Muzyka będzie trwała nawet wówczas, gdy nas już zabraknie'.
Elektroniczni podskakiwacze estradowi próbują być absolutnie alternatywni, ale nagle przychodzi Haynes i wymiata!!!

Warren Haynes to prawdziwy stachanowiec rocka. Wraz z kolegami z zespołu Gov’t Mule nigdy nie zapomina o swoich wiernych fanach i regularnie raczy ich zarówno płytami z premierowym repertuarem, jak i albumami rejestrowanymi na żywo. W przypadku Gov’t Mule te ostatnie są szczególnie smakowite, gdyż muzyka zespołu nabiera pełnego blasku właśnie na koncertach, jak na rasowy jam band przystało. Ostatnio nadarzyła się znakomita okazja, by podziękować publiczności za nieustające wsparcie i wierność. Trudno uwierzyć, ale Gov’t Mule zalicza właśnie 25 lat nieprzerwanej działalności. Mamy więc w związku z tym na rynku album (albo, jeśli ktoś woli, DVD) „Bring on the Music: Live at the Capitol Theatre”. Dwie płyty wypełnione muzyką, którą konsekwentnie Haynes proponował swojej publiczności, czyli wszelkich odmian rocka: hard, blues, southern i wariantami konsekwentnie pozbawionymi popowej konfekcji. Stara szkoła? Owszem, jak najbardziej. Ale bez starej szkoły nie byłoby żadnej z tych nowych. Elektroniczni podskakiwacze estradowi próbują być absolutnie alternatywni, ale nagle przychodzi Haynes i wymiata.

Wojciech MannDVD ONE:
Intro
Traveling Tune (part 1)
Railroad Boy
Mule
Beautifully Broken
Drawn That Way
The Man I Want To Be
Funny Little Tragedy > Message In A Bottle > Funny Little Tragedy
Far Away
Sin’s A Good Man’s Brother
Mr. Man

DVD TWO:
Life Before Insanity
Thorns Of Life
Trane
Revolution Come, Revolution Go
No Need To Suffer
Dreams & Songs
Time To Confess
Comeback
World Boss
Bring On The Music
Traveling Tune (part 2)
Dark Was The Night, Cold Was The Ground

Bonus DVD content:
Soulshine video
Traveling Tune video (Warren Haynes solo)
Plus rare photos by Danny Clinch of the band through the years!https://www.youtube.com/watch?v=LbrBA9by_tQ!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM!!!

START GODZINA 19-ta... 100% Antifascist

====================================================

PODOBNE TORRENTY
GOV'T MULE - BRING ON THE MUSIC-LIVE AT THE CAPITOL THEATRE (2019) [WMA] [FALLEN ANGEL] THE ROLLING STONES - FROM THE VAULT-STICKY FINGERS LIVE-AT THE FONDA THEATRE 2015 (2015) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL] ORPHANED LAND - LIVE AT THE READING 3, TEL-AVIV [THE ROAD TO OR-SHALEM] (2012) [DVD9+DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL] RUSH - R40 [LIMITED DVD BOX] (2014) [TIME MACHINE: LIVE IN CLEVELAND 2011+R40 BONUS DISC] [DVD9+DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL] STING - BRING ON THE NIGHT (2005) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL] RPWL - LIVE FROM OUTER  SPACE (2019) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker1.itzmx.com:8080/announce

Multitrackery:

http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
udp://opentrackr.org:1337/announce
udp://thetracker.org:80/announce
udp://explodie.org:6969/announce
udp://open.demonii.si:1337/announce
udp://exodus.desync.com:6969/announce
udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
udp://tracker.filemail.com:6969/announce
udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://denis.stalker.upeer.me:6969/announce
udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
udp://tracker.open-internet.nl:6969/announce
udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce

UAKTUALNIENIE
20/02/2020 16:55:17 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
66 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ