FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


C#. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami - Mirosław J. Kubiak (2012) [LIBGEN] [PDF] [PL]

S: 0L: 0P: 129
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-09-06 23:44:53
Kategoria:E-Booki / Książki  »  InformatykaRozmiar:23.65 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


Format: PDFC# w analizie konkretnych przykładów

Instrukcje sterujące przebiegiem programu
Tablice i kolekcje
Programowanie obiektowe i pliki tekstowe
C#, obecny na rynku od ponad dziesięciu lat, należy do tych języków programowania, bez których trudno się obejść — również dlatego, że jest jedynym językiem zaprojektowanym specjalnie dla platformy .NET i środowiska uruchomieniowego CLR. Dobry programista, student lub nauczyciel INFOrmatyki, a także każdy człowiek zainteresowany programowaniem powinien znać podstawy tego języka i umieć rozwiązywać konkretne zadania. Podobnie zresztą powinien opanować najważniejsze zagadnienia dotyczące programowania w językach Java, C++ i Turbo Pascal oraz umieć stosować je w praktyce. Ten rewelacyjny zbiór zadań pozwala szybko i przy minimalnym wysiłku opanować umiejętności programistyczne w obiektowym języku C# poprzez analizę typowych rozwiązań stosowanych w działających programach.

Książka "C#. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami" na konkretnych przykładach pokaże Ci, jak program napisany w języku C# komunikuje się z użytkownikiem poprzez operacje wejścia-wyjścia. Dowiesz się, jakie operatory będą Ci potrzebne i do czego można ich używać. Poznasz instrukcje sterujące przebiegiem programu (iteracyjne oraz wyboru). Zrozumiesz, jakie funkcje pełnią tablice jednowymiarowe i dwuwymiarowe oraz kolekcje. Następnie nauczysz się wykorzystywać obiektowe właściwości języka C# oraz zapisywać odpowiednie INFOrmacje w plikach tekstowych — a wszystko to zajmie Ci zaledwie chwilę. Rozwiązanie zamieszczonych tu zadań to droga na skróty do pełnego zrozumienia i zastosowania zalet języka C#.

Komunikacja języka C# z użytkownikiem
Instrukcje wyboru
Instrukcje iteracyjne
Tablice i kolekcje
Programowanie obiektowe
Pliki tekstowe


====================================================

PODOBNE TORRENTY
C#. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami (2012, Helion) - Mirosław J. Kubiak [PL] [pdf] [LIBGEN] C++ Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami (2011) - Mirosław J. Kubiak [PL] [PDF] [WURAS1] [LIBGEN] Fizyka - zadania z rozwiązaniami cz.2 (1999, Oficyna Wydawnicza Scripta) - Jezierski K. Kołodka B.,Sierański K. [PL] [pdf] [LIBGEN] Zadania z programowania w jezyku C C++, cz. I (2011, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) - Jacek Krzaczkowski [PL] [pdf] [LIBGEN] Zadania z programowania w języku C/C++. Tom 1 (2011, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) - Jacek Krzaczkowski [PL] [pdf] [LIBGEN] Fizyka: zadania z rozwiązaniami : skrypt do ćwiczeń z fizyki dla studentów I roku wyższych uczelni ., Part 1 (2000, Oficyna Wydawnicza Scripta) - Krzysztof Jezierski ((fizyka).), Bogumił Kołodka, Kazimierz Sierański [PL] [pdf] [LIBGEN]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

UAKTUALNIENIE
21/04/2020 01:35:44 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ