FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Chang Ha-Joon - Ekonomia Instrukcja obsługi [PDF] [PL] [LIBGEN]  [WURAS1]

S: 1L: 0P: 88
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-07-05 01:25:04
Kategoria:E-Booki / Książki  »  EkonomiczneRozmiar:2.61 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


Gatunek: ekonomia
Rok pierwszego wydania polskiego: 2015
Format: pdfJak to jest, że łatwiej pokłócimy się z meteorologiem niż ekonomistą? Czemu temu drugiemu ufamy właściwie bezgranicznie, skoro to właśnie jego praca przypomina wróżenie z fusów?
Ha-Joon Chang, niepokorny brytyjski ekonomista, tłumaczy, w jaki sposób jego koledzy i koleżanki (choć głównie koledzy, kobiety są zdecydowanie rozsądniejsze) po fachu przekonali nas, że posiedli tajemną wiedzę o funkcjonowaniu nie tylko gospodarki, ale też właściwie wszystkiego innego.
"Ekonomia. Instrukcja obsługi" pozwala i na udany montaż wiedzy o gospodarce w głowach czytelników, i na sprawną rozbiórkę sloganów nadużywanych przez ekonomistów.
"Ha Joon Chang napisał »instrukcję obsługi« ekonomii. I to jest wreszcie instrukcja, z której można się czegoś dowiedzieć. Jakże inna od ortodoksyjnych poradników w stylu: »Obniż podatki, obetnij wydatki i zdereguluj rynek. Nie działa? To może obniż podatki, obetnij wydatki i zdereguluj«". / Rafał Woś /====================================================

PODOBNE TORRENTY
Chang Ha-Joon - Ekonomia Instrukcja obsługi [epub] [PL] [LIBGEN]  [WURAS1] Chang Ha-Joon - Ekonomia Instrukcja obsługi [PDF] [PL] [99 procent i działa] Źli samarytanie. Mit wolnego handlu i tajna historia kapitalizmu - Ha-Joon Chang [PDF] [MOBI] [EPBU] [KASIUL-1] [WURAS1] 23 rzeczy, których nie mówią ci o kapitalizmie - Chang Ha-Joon [PL] [PDF+EPUB] [LIBGEN] Źli samarytanie. Mit wolnego handlu i tajna historia kapitalizmu - Ha-Joon Chang [PDF] [KASIUL-1] [LIBGEN] [PL] Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi (2015, MT Biznes) - Rafał Żak [PL] [7z] [LIBGEN]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

UAKTUALNIENIE
09/08/2020 10:57:54 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ