FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Od matematyki do programowania. Wszystko, co każdy programista wiedzieć powinien (2011) - Wiesław Rychlicki [PL] [PDF] [LIBGEN]

S: 5L: 0P: 147
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-06-11 23:44:43
Kategoria:E-Booki / Książki  »  InformatykaRozmiar:2.27 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
"Wędrówka do źródła kodu"
Popularna definicja programowania określa je jako "proces projektowania, tworzenia, testowania i utrzymywania kodu źródłowego programów komputerowych lub urządzeń mikroprocesorowych".Wspomniany kod źródłowy może być napisany w różnych językach programowania, z użyciem określonych reguł. Każdy z języków pozwala na wykorzystanie odpowiednich stylów programowania, a wybór konkretnego języka może zależeć od indywidualnych upodobań, polityki firmy lub funkcji, jakie końcowa aplikacja ma realizować. W zasadzie nie istnieje odpowiedź na pytanie, który z języków jest najlepszy.

Dlatego w tej książce nie znajdziesz typowego abecadła. Zapoznasz się za to z danym problemem, a następnie programem komputerowym służącym do jego rozwiązania. Jeśli chcesz wreszcie rozpocząć przygodę z programowaniem i nawiązać dialog ze swoim komputerem, ta publikacja jest właśnie dla Ciebie! Różnorodne obliczenia, mniej lub bardziej skomplikowane, znane Ci z lekcji matematyki lub nieznacznie wykraczające poza program nauczania, stanowią tutaj podstawę do zdobywania INFOrmacji na temat programowania w wybranych językach.

Wybrane zadania zaprezentowane są w popularnych językach programowania: Pascal, C i C++. Stosowane algorytmy wymagają także sięgnięcia po różne funkcje matematyczne, dostępne standardowo w bibliotekach języków programowania oraz konstruowane na podstawie wzorów.

Zostań INFOrmatycznym poliglotą. Programuj każdego dnia!

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien. Wydanie 2 [PDF, EPUB, DJVU] [PL] [LIBGEN] 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach (2013) - Susan Weinschenk [LIBGEN] [PDF] [PL] Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien. Wydanie 2 [PDF] [PL] [99 procent i działa] Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien. Wydanie I - Ewa Dux-Prabucka [PL] [RTF] [PDF]  [WURAS1] Mytting Lars - Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie [MOBI] [PL] [99 procent i działa] Od matematyki do programowania uogólnionego (2015, Helion) - Daniel E. Rose, Alexander A. Stepanov [PL] [PDF] [LIBGEN]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

UAKTUALNIENIE
20/06/2019 22:02:42 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ