FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Webcam Surveyor 3.7.5 (x32/x64)[Multi] [Full] + Portable

S: 0L: 0P: 56
Dodał: Wolverine Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-05-31 12:33:09
Kategoria:Programy  »  Internet i KomunikacjaRozmiar:4.13 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA"Webcam Surveyor to prosta i w pełni funkcjonalna aplikacja przeznaczona do nagrywania obrazu wideo przy użyciu podłączonej kamery internetowej. Program może służyć jako narzędzie do nadzorowania i monitorowania obiektów lub pomieszczeń.

Korzystając z programu Webcam Surveyor możemy szybko i łatwo nadawać transmisje multimedialne przez sieć (strumienie wideo), nagrywać film wideo, wykonywać zrzuty ekranowe i monitorować ruch w czasie rzeczywistym. W programie znajduje się nowoczesny czujnik ruchu, który automatycznie reaguje w momencie wykrycia ruchu, rejestrując wszystkie zdarzenia podczas naszej nieobecności. W momencie wykrycia ruchu, aplikacja wykonuje predefiniowane czynności zapisu wideo, wysyła powiadomienia drogą elektroniczną i wysyła zdjęcia do serwisu FTP, a także skutecznie alarmuje o tym użytkownika na wiele innych sposobów.

Najważniejsze funkcje:

- Przechwytywanie wideo - łatwe nagrywanie wideo z kamery internetowej. Obsługuje ciągłe nagrywanie w trybie 24/7 z możliwością wyświetlania wynikowego wideo podczas nagrywania.
- Nadawanie - naciśnięcie jednego przycisku umożliwia łatwe przesyłanie strumieniowe wideo z kamery przez Internet lub sieć lokalną. To pozwala zobaczyć, co dzieje się w domu lub biurze w czasie rzeczywistym.
- Przechwytywanie sekwencji obrazów - Dzięki tej funkcji można wykonywać zdjęcia z kamery internetowej w stałych odstępach czasu, w zakresie od stu milisekund do dziesiątek godzin. -
- Aplikacja może strzelać sekwencję obrazów bezpośrednio do pliku wideo. Ułatwia to tworzenie wideo poklatkowego bez żadnych dodatkowych kroków.
- Wykrywanie ruchu - monitoruj swoje biuro lub dom i nagrywaj wszystkie ruchy.
- Przechwytywanie ruchu - zapisuj tylko po wykryciu ruchu.
- Tryb ukrycia - umożliwia korzystanie z kamery w tle. Możesz ukryć aplikację na komputerze i zarządzać nią za pomocą skrótów klawiszowych. Może być uruchamiany podczas uruchamiania systemu Windows i nadal być niewidoczny.
- Nakładka na datę i godzinę."

homepage: https://www.webcamsurveyor.com

Screen: https://i.postimg.cc/Z5gBr4qQ/Screen.png

====================================================

PODOBNE TORRENTY
JCleaner 5.7.1  (x86/x64) [Multi/PL] [Full] + Portable Psiphon 3.143 (x32/x64)[Multi] [Full] + Portable WinSnap 5.1.0 (x32/x64)[Multi] [Full] + Portable VideoProc 3.2 (x32/x64)[Multi] [Full] + Portable JCleaner 5.7.2 (x86/x64) [Multi/PL] [Full] + Portable Format Factory 4.10.5 (x86) [Multi/PL] [Full] + Portable
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.electro-torrent.pl/announce

Multitrackery:

http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
http://tracker.port443.xyz:6969/announce
http://open.acgnxtracker.com:80/announce
udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
udp://9.rarbg.me:2710/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
20/12/2019 05:21:12 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ