FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


FIFA 2004 [ENG] [RAR] [EXE] [Emulator PSX]

S: 0L: 0P: 45
Dodał: Wolverine Tracker:
Kondycja:Dodane:2018-03-29 20:33:32
Kategoria:Gry PC  »  Stare gry / ROMSRozmiar:35.88 MB
Język:Wersja ENG  Wersja ENG------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTAWydawnictwo: Electronic Arts
Kategoria: Gry na konsoleKolejna odsłona tej najbardziej uznanej gry sportowej oferuje fanom piłki nożnej poziom realizmu dotychczas nie spotykany w podobnych produkcjach. Od pierwszej odsłony FIFA jej autorzy szczególną uwagę poświęcali wizualnej stronie swojego produktu. W FIFA Football 2004 nie tylko poszczególni gracze dają się rozpoznać na pierwszy rzut oka, lecz również ich animacje zostały dopracowane do poziomu bliskiego transmisji ze stadionu. Zawodnicy są w stanie przyjmować podania znajdując się w różnych pozycjach, przechwytywać piłkę szybującą na różnej wysokości, operować nią za pomocą nóg, klatki piersiowej i głowy. Za każdym razem dobierany zestaw animacji uwzględnia wszystkie te parametry, a dodatkowo w trakcie gry ubiór poszczególnych zawodników brudzi się i niszczy, dzięki czemu ich wygląd oraz zachowanie się na stadionie jest bardzo naturalne. Kolejna odsłona tej najbardziej uznanej gry sportowej oferuje fanom piłki nożnej poziom realizmu dotychczas nie spotykany w podobnych produkcjach. Od pierwszej odsłony FIFA jej autorzy szczególną uwagę poświęcali wizualnej stronie swojego produktu. W FIFA Football 2004 nie tylko poszczególni gracze dają się rozpoznać na pierwszy rzut oka, lecz również ich animacje zostały dopracowane do poziomu bliskiego transmisji ze stadionu. Zawodnicy są w stanie przyjmować podania znajdując się w różnych pozycjach, przechwytywać piłkę szybującą na różnej wysokości, operować nią za pomocą nóg, klatki piersiowej i głowy. Za każdym razem dobierany zestaw animacji uwzględnia wszystkie te parametry, a dodatkowo w trakcie gry ubiór poszczególnych zawodników brudzi się i niszczy, dzięki czemu ich wygląd oraz zachowanie się na stadionie jest bardzo naturalne. Tryb kariery pozwala graczom na wykazanie zdolności managerskich oraz trenerskich, gdyż oferuje sposobność do prowadzenia wybranej drużyny poprzez wszystkie stadia jej rozwoju z uwzględnieniem zmian składu, zdobywania doświadczenia przez poszczególnych zawodników, wreszcie walki o miejsca w tabelach ligowych. Precyzyjne animacje zawodników uwzględniające zarówno ich własną pozycję w chwili kontaktu z piłką, jak i jej tor lotu. - Ponad 500 wykupionych licencji pozwoliło na zawarcie w grze 18 lig, 350 drużyn, 10 tysięcy graczy zaczerpniętych zarówno z europejskich superlig jak i rozgrywek amerykańskich. Rozgrywki sieciowe z udziałem graczy z całego świata oraz forum graczy, na którym mogą rozmawiać lub też umawiać się na spotkania meczowe. Ponad 300 piosenek i przyśpiewek stadionowych. Zmienne warunki pogodowe wpływające na przebieg gry. Ulepszona sztuczna inteligencja zawodników uwzględniająca różne style gry, technikę i osobowość graczy. Uproszczone sterowanie oraz poprawione menu nie umniejszają bogactwa opcji dostępnych dla zaawansowanych fanów gier sportowych.Nie znane "bardzo niskie"
Win xp i wyżej powinno śmigać!1. Wypakuj plik rar "FIFA 2004" do folderu "Gra FIFA 2004"
2. Skonfiguruj Emulator według własnych potrzeb.
3. Uruchom ePSXe, następnie kliknij file, run iso. Odnajdź obraz i graj!

Pobrałeś? Seeduj!

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Fifa Fever HISTORIA FUTBOLU 1904-2004 cz.2 *2004* [DVDRip.XviD] [Lektor PL] GTA Advance [PL] [EXE] [Emulator Gameboy] Gry Pegasus Paczka nr.4 [EXE] [PL GRY] [ENG Emulator] Gry Pegasus Paczka nr.3 [EXE] [PL GRY] [ENG Emulator] Gry Pegasus Paczka nr.2 [EXE] [PL GRY] [ENG Emulator] Soul Edge [ENG] [RAR] [EXE] [Emulator PSX]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Multitrackery:

udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

UAKTUALNIENIE
15/09/2019 02:22:24 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
32 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ