FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


MAYHEM [RGH/JTAG] [ENG]

S: 0L: 0P: 47
Dodał: Wolverine Tracker:
Kondycja:Dodane:2018-02-26 22:43:30
Kategoria:Gry na Konsole  »  XboX 360Rozmiar:529.94 MB
Język:Wersja ENG  Wersja ENG------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


Gatunek: Wyścigi, samochodowe.

Mayhem to gra akcji z samochodami w roli głównej. Poza zajęciem pierwszego miejsca w wyścigu musimy także uważać na przeciwników, których celem jest wyeliminowanie nas z rozgrywki.

Za grę odpowiedzialne jest studio Left Field Productions. Ta mała grupa z Kalifornii ma na koncie produkcje, takie jak Nitrobikeczy NBA Courtside 2002. Firma ta powstała w 1996 roku, jeszcze w epoce pierwszego PlayStation i Nintendo 64.

Twórcy Mayhem przygotowali cztery tryby rozgrywki. W standardowym Demolition Derby celem jest przetrwanie. "Wyścig" kończy się gdy na arenie zostanie tylko jeden pojazd. Banger Racing ma nieco więcej wspólnego z klasycznymi wyścigami, w których liczy się kto pierwszy dotrze do mety. Cel uświęca środki - nic nie stoi na przeszkodzi by po drodze wyeliminować kilku oponentów spychając ich z trasy. W Domination naszym zadaniem jest zepchnięcie przeciwników do wykopu wypełnionego kolcami. Ostatni tryb - Eliminator, także przypomina wyścigi znane z innych gier tego typu. Po każdym ukończonym okrążeniu odpada kierowca, który zajmował ostatnią pozycję. Dla znudzonych tymi możliwościami zabawy przygotowano kilka dodatkowych wyzwań w postaci mini-gier, które przetestują nasze umiejętności.

Dostępne pojazdy podzielone są na sześć klas. Są to: Muscle, Sedan, Wagon, Coupe, Truck oraz Monster Truck. Łącznie przygotowano 120 samochodów, które dodatkowo możemy konfigurować i modyfikować zgodnie z własnym uznaniem. Walutą, za którą kupujemy ulepszenia do naszej maszyny są "Mayhem Points", zdobywane za wygrane wyścigi i efektowne akcje.

Każdą z dostępnych pięciu aren podzielono dodatkowo na trasy, związane z dostępnymi trybami rozgrywki. W sumie jest więc dwadzieścia poziomów.

Czynnikiem odróżniającym Mayhem od innych gier tego typu jest grafika. Oprawa wizualna została wykonana w komiksowym stylu. Całość jest wyprana z kolorów, modele pojazdów charakteryzują wyraźne kontury. Grę możemy także wyświetlić w trybie 3D, do oglądanie którego potrzebne są specjalne okulary.

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-8

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Far Cry 4 [RGH/JTAG] [PL] NHL 15 [ENG] [RGH/JTAG] WWE All Stars [RGH/JTAG] [ENG] Minecraft [RGH/JTAG] [ENG] Ski Race [RGH/JTAG] [ENG] Payday 2 [DLC] [RGH/JTAG] [ENG]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://bt3.t-ru.org/ann

Multitrackery:

http://bt3.t-ru.org/ann
http://retracker.local/announce

UAKTUALNIENIE
17/02/2019 11:17:09 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
5 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ