FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Advanced SystemCare Ultimate 10 0 2 85 [PL] [FULL]

S: 4L: 0P: 277
Dodał: Kargulec Tracker:
Kondycja:Dodane:2017-04-07 23:15:50
Kategoria:Programy  »  NarzędzioweRozmiar:83.57 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Advanced SystemCare Ultimate łączy w sobie funkcjonalność oprogramowania antywirusowego ze świetnym pakietem do optymalizacji komputera. Program oparty jest o technologię zabezpieczającą firmy BitDefender, która została poddana dodatkowym udoskonaleniom.
Najnowsza odsłona produktu niesie ze sobą wiele istotnych usprawnień zarówno z zakresu wydajności aplikacji jak i funkcjonalności.
Nie pominięto także problemu instalacji toolbarów oraz rozszerzeń, które znacząco potrafią utrudnić przeglądanie sieci i spowolnić wczytywanie się stron internetowych. W tym celu produkt wyposażono w moduł Plugin/Toolbar Cleaner usuwający wszelkie zbędne dodatki. Producent zaimplementował także wiele modyfikacji mających na celu polepszenie komfortu i efektywności pracy z aplikacją. W tym celu wyposażył swój produkt w nowy menadżer uruchamiania, który przyspiesza komputer przy pomocy jednego kliknięcia.
Przebudowy doczekało się ponadto narzędzie do optymalizacji dysków SSD, które obsługuje defragmentację wielu dysków jednocześnie. Rozszerzono również zawartość bazy spyware, niebezpiecznych stron internetowych i udoskonalono silnik wyszukujący zagrożenia. Nie mogło zabraknąć ulepszeń interfejsu użytkownika, który stał się bardziej intuicyjny. I czytelny.
Bezpieczeństwo w sieci zapewni ochrona przeglądarek internetowych oraz moduł ochrony rodzicielskiej, zabezpieczającej nasze pociechy przed wchodzeniem na potencjalnie niebezpieczne strony. Co ważne, pakiet chroni również ustawienia przeglądarki, a także nie dopuszcza do nieuprawnionych zmian naszej strony domowej. Najnowsza odsłona pakietu umożliwia szybkie pobranie modułu Driver Booster, który wyszukuje dostępne aktualizacje sterowników zainstalowanych na komputerze.
Interfejs może pracować w dwóch trybach: uproszczonym i zaawansowanym. Do dyspozycji użytkownika są dwie skórki. Klasyczna (czarna) i biała. Okno główne podzielone zostało na zakładki, które sprawiają, że nawigacja jest bardzo intuicyjna. Karta Toolbox zawiera narzędzia do optymalizacji naszego komputera, natomiast Action Center nieustannie monitoruje, czy posiadamy zainstalowane wszystkie komponenty pakietu.
Wśród funkcji optymalizacyjnych znajdziemy m.in. dostosowanie łącza internetowego, defragmentację rejestru, usuwanie zbędnych plików, naprawę skrótów, defragmentację dysków, usuwanie pustych folderów itd. Dodatkowo w programie znajdziemy mnóstwo przydatnych narzędzi, które pomagają w codziennej pielęgnacji komputera oraz polepszają jego wydajność. Warto wspomnieć w tym momencie o narzędziu Smart RAM, które w taki sposób optymalizuje pamięć, że odzyskujemy obszary, które do tej pory były nie były należycie wykorzystywane. Iobit Uninstaller, z kolei usuwa niepożądane oprogramowanie, w tym instalujące się często bez naszej wiedzy toolbary.
Wśród ciekawych narzędzi warto wymienić automatyczne zamykanie komputera w zaplanowanym czasie, skaner duplikatów plików czy menadżer autostartu. W zasobach Advanced SystemCare Ultimate 8 nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych, przeprowadzania analizy dysku oraz wyszukiwania i kasowania zduplikowanych plików znajdujących się na dysku twardym

inf:
odinstalowac wszystkie inne wersje
RESTARTTTTTTT!!!!
teraz zainstaluj

1-WYŁĄCZ ANTYWIRUSA LUB WYŁACZ INSTALATOR
2-JEŚLI WYŁĄCZYŁEŚ ANTYWIRUSA TO MOŻESZ ZAINSTALOWAĆ
3-JEŚLI NIE UFASZ INSTALCE I NIE WYŁACZYSZ ANTYWIRUSA NIE INSTALUJ BO NIE BEDZIE WERSJI PRO A FRE - TWÓJ WYBÓR

hasło: hirania

Producent:
IObit
https://iobit.com/en/advanced-systemcare-antivirus.php
Windows/7/8.1

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Advanced SystemCare Ultimate 13.2.0.135 + Crack full Advanced SystemCare Ultimate 12.1.0.120 [PL] [FULL] [HIRANIA] Advanced SystemCare Ultimate 13.3.0.146 FULL [Licencja +Klucze] [PL] [PORTER78] Advanced SystemCare Ultimate 11.0.1.58 Multilingual Advanced SystemCare Ultimate 13.3.0.146 + Crack Advanced SystemCare Ultimate 10.0.1.78 Multi-PL
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://agusiq-torrents.pl:6969/announce

Multitrackery:

http://agusiq-torrents.pl:6969/announce
http://tracker.filetracker.pl:8089/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.devil-torrents.pl/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
udp://9.rarbg.me:2710/announce

UAKTUALNIENIE
20/04/2019 16:20:32 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ