FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Anna Kozłowska - Reklama, socjotechnika, oddziaływania [PDF] [PL]

S: 0L: 0P: 86
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2016-05-30 06:22:31
Kategoria:E-Booki / Książki  »  Socjologia i psychologiaRozmiar:8.50 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


format: pdf | jakość: skan | stron: 88*2 | rozmiar: 8,5 MBCzy reklama w jakiś tajemny sposób oddziałuje na człowieka? Czy jest w stanie wzbudzić w nim pragnienie posiadania produktu? Czy potrafi zmienić czyjeś przyzwyczajenia konsumpcyjne? Czy posiada moc podświadomego oddziaływania na ludzkie myśli i uczucia? Nie da się ukryć - reklama jest komunikatem perswazyjnym. Założenie o perswazyjnej roli reklamy wynika nie tylko z podstawowej definicji, w której rozumiana jest ona jako wszelka płatna, bezosobowa forma prezentowania i popierania dóbr, usług oraz idei przez określonego nadawcę, ale również z tego, że coraz częściej ograniczeniu ulega jej rola INFOrmacyjna. Działanie współczesnej reklamy nastawione jest nie tyle na przekazywanie podstawowych INFOrmacji o produkcie, co raczej na wzbudzanie emocji u odbiorcy. Jest to zrozumiale, gdyż współczesna reklama walczy o swoje wpływy zarówno z konkurencyjnymi źródłami INFOrmacji, jak i z przeszkodami, które stawia przed nie) sam odbiorca. W odpowiedzi na znudzenie tradycyjnymi formami reklamy, negatywne postawy odbiorców wobec przekazów reklamowych oraz powierzchowny odbiór komunikatów reklamowych twórcy komunikatów reklamowych poszukuje) coraz to nowych sposobów dotarcia do konsumenta.
====================================================

PODOBNE TORRENTY
Eurokod 1 (EC 1) - Oddziaływania na konstrukcje [PL] [.pdf] Adam Lepa - Świat manipulacji. Socjotechnika [PDF] [PL] Reklama uśmiechnięte ścierwo - Oliviero Toscani [PL] [pdf] [LIBGEN] Pietraszek M. - PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie [RAR->PDF] [PL] Gąsiorkiewicz Kozłowska I. - Język angielski , poziom rozszerzony [RAR->PDF] [PL] Michalina Wisłocka - Sztuka kochania czyta A. Kozłowska i M. Utta [audiobook PL]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.torrenty.org:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.torrenty.org:6969/announce
http://94.228.192.98/announce
http://tracker.filetracker.pl:8089/announce
udp://tracker.publicbt.com:80/announce
udp://open.demonii.com:1337/announce
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

UAKTUALNIENIE
06/02/2020 18:18:45 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ