FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Adam Lepa - Świat manipulacji. Socjotechnika [PDF] [PL]

S: 0L: 0P: 159
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2016-05-28 04:23:40
Kategoria:E-Booki / Książki  »  Socjologia i psychologiaRozmiar:3.37 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


Język: Polski
Format: pdf
Jakość: Bardzo Dobra
Rozmiar całości: 3,4MB
Ilośc stron: 64
Data premiery: 1997r.Książka o manipulacji w mass mediach. W sposób prosty i przekonujący ukazuje zagrożenia dla jednostki i społeczeństwa stąd płynące. Radzi, jak skutecznie przeciwstawić się działaniom, które zniewalają człowieka, uczy krytycyzmu wobec mediów i odporności na manipulację.

"Odkrycie prawdy o manipulacji stało się nowym wstrząsem dla wielu mieszkańców tej części Europy. W machinie propagandowej komunizmu stosowano w poczuciu całkowitej bezkarności wszystkie dostępne sposoby manipulowania, zakładając naiwnie, że zniewolony umysł człowieka nie będzie w stanie odkryć maskowanych skutecznie mechanizmów, które funkcjonowały w celu zawładnięcia całym społeczeństwem, aby nim dowolnie i bez ograniczeń dysponować. Jeżeli zaś mówiono publicznie o manipulacji, to zawsze odnoszono ją wyłącznie do kapitalistycznych systemów władzy. W ustroju socjalistycznym bowiem nie mogło być miejsca na jakąkolwiek manipulację. Ponieważ jednak wielkie organizmy społeczne z dużą powolnością przyswajają sobie prawdy trudne i niepopularne, przeto jeszcze dziś mówienie o manipulacji w mass mediach może budzić zdziwienie połączone z niedowierzaniem. Tym bardziej, że społeczeństwo posttotalitarne swoją specyfikę wyprowadza głównie z doświadczeń na polu obcowania z mediami, a w szczególności w następstwie zaawansowanej uległości wobec wpływów propagandowych. Prowadzi to ostatecznie do sytuacji błędnego koła. Im skuteczniejsza jest bowiem manipulacja, tym bardzie jest ona ukryta dla "zwykłego obywatela", będącego przedmiotem jej wpływów. Taka sytuacja z kolei utwierdza go w całkowitym spokoju i uniemożliwia stawianie krytycznych pytań w tej dziedzinie. Dlatego też człowiekowi manipulowanemu niezbędna jest pomoc z zewnątrz, która w sposób przekonujący ukazałaby mu samo istnienie manipulacji oraz groźbę jej rozległych następstw".

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Anna Kozłowska - Reklama, socjotechnika, oddziaływania [PDF] [PL] Gut J. - Docenić konflikt. Od walki i manipulacji do współpracy. [RAR->PDF] [PL] Niemczyk A. - Zawód: handlowiec. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji [RAR->PDF] [PL] ADAM PALMA - ADAM PALMA MEETS CHOPIN (2019) [WMA] [FALLEN ANGEL] Argonauta  Niewiarygodny świat. Część 4: Nowy wspaniały świat  [PARANAUKI] [PL] [PDF] [FIONA9] Chris Weitz - Młody świat (tom 1) - Młody świat [pdf,mobi,epub,azw3] [eBook PL] [xenonlbt]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.torrenty.org:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.torrenty.org:6969/announce
http://94.228.192.98/announce
http://tracker.filetracker.pl:8089/announce
udp://tracker.publicbt.com:80/announce
udp://open.demonii.com:1337/announce
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

UAKTUALNIENIE
06/02/2020 18:18:48 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ