FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Detale Torrenta


Adam Sikora - Spotkania z filozofią od Heraklita do Husserla [PDF] [PL]

S: 0L: 0P: 67
Dodał: sugdsfg Tracker:
Kondycja:Dodane:2016-05-28 03:54:14
Kategoria:E-Booki / Książki  »  FilozofiaRozmiar:321.35 MB
Język:Wersja PL  Wersja PL------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA


format: pdf | jakość: skan | stron: 186*2 | rozmiar: 321 MBZbiór szkiców Spotkania z filozofią, którego kolejne wydanie przedkładam Czytelnikom, opatrzyłem podtytułem Od Heraklita do Husseria. Podkreśla on popularny charakter książki: zależało mi nie tyle na rozwiniętej i ścisłej metodologicznie prezentacji systemów, ile na wstępnym - prowadząc przy tym wykład, zgodnie ze znaną formułąEinsteina, tak prosto, jak tylko możliwe, ale nie prościej - zapoznaniu Czytelnika z problematyką filozoficzną.
Na wyborze tych a nie innych filozofów (a jest ich w tym wydaniu już całkiem pokaźna liczba - czterdziestu czterech) zaważyły częściowo osobiste sympatie, a częściowo tradycja. Dążyłem przy tym do tego, aby starożytna, średniowieczna i nowożytna filozofia były w swoich najważniejszych wątkach czy obszarach reprezentowane w sposób możliwie pełny i by żaden z powszechnie uznawanych za wielkich czy pierwszorzędnych myślicieli nie został tu pominięty.
Spotkania, które proponuję, nie wymagają dalekich wędrówek: obracają się wyłącznie w kręgu europejskiej kultury filozoficznej. Oczywiście, nie jest to kultura jedyna czy ,Jedynie prawdziwa". Wiek XX ostatecznie przyczynił się do zmierzchu europocentryzmu i nauczył nas skromności. Zrozumieliśmy, że nasza europejska cywilizacja stała się możliwa dzięki innym, wcześniejszym, do których nawiązywała; że rozwijała się, inspirowana przez odmienne wzory; że obok niej funkcjonują inne modele wzbogacające cywilizację ogólnoświatową. Ale droga do poznania innych kultur wiedzie przez świadomość kultury własnej, rodzimej.

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Michaił Szołochow - Cichy Don czyta Adam Sikora [audiobook PL+ ebook PDF] Filozoficzne aspekty średniowiecznej mistyki (2005, Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego) - Redaktor tomu Adam Górniak [Studia nad filozofią starożytną i średniowieczną, t. 3] [PL] [djvu2] [LIBGEN] NATALIA SIKORA - ZANIM (2013) [WMA] [FALLEN ANGEL] NATALIA SIKORA - BWB EXPERIENCE (2014) [WMA] [FALLEN ANGEL] Charytański Jan - Spotkania z Bogiem w Kościele [RAR->PDF] [PL] Sikora Radoslaw - Fenomen husarii [PL] [pdf,mobi,epub,azw3]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.torrenty.org:6969/announce

Multitrackery:

http://tracker.torrenty.org:6969/announce
http://94.228.192.98/announce
http://tracker.filetracker.pl:8089/announce
udp://tracker.publicbt.com:80/announce
udp://open.demonii.com:1337/announce
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

UAKTUALNIENIE
16/09/2018 09:44:48 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ