FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


Objaśnienie poszczególnych klas użytkowników:

Objaśnienie poszczególnych klas użytkowników:
Gość Osoba, która odwiedziła nasz serwis filetracker.pl. Posiada uprawnienia przeglądania strony. Brak aktywacji e-mail tj. użytkownik, który nie kliknął w link aktywujący znajdujący się w jego skrzynce odbiorczej e-mail. (Brak jakichkolwiek uprawnień)
[ Użytkownik ] Jest to domyślna ranga zaraz po zarejestrowaniu w serwisie filetracker.pl, może przeglądać, dodawać torrenty. Może też dodawać komentarze pod pozycjami i udzielać się na forum. Ranga ta posiada pewne ograniczenia jedno z nich to takie, że jako zwykły użytkownik masz możliwość pobrania (2) dwóch torrentów na dziennie. Nie możesz zamieszczać próśb.
[ +Power User ] Można ją uzyskać za dotacje. Ta Ranga pokazuje, że nie jesteś już zwykłym użytkownikiem. Odblokowywuje ona dostęp do ukrytych części strony i niektórych uprawnień oraz daje możliwość pobierania 12 (dwunastu) torrentów dziennie.
[ ~$ViP~ ] Jest to Ranga nadawana za dotacje, zostajesz odznaczony gwiazdką za twoją pracę. Już nie jesteś zwykłym użytkownikiem, lecz jesteś kimś ważnym na stronie i cenionym przez administracje. Posiadasz specjalne przywileje i otwiera dostęp do wszystkich zalet jakie posiada serwis. Otrzymujesz możliwość nielimitowanego pobierania.
[ Lady ] Ranga przyznawana przez Ownera, nadawana Paniom, które biorą udział w rozwoju stronki, są aktywne na ShoutBox-ie i udzielają się na Forum. Posiada specjalne przywileje
[ !Przyjaciel ] Ranga przyznawana przez Ownera, osobie zaprzyjaźnionej naszej stronie, reklamuje naszą stronę, pomaga w jej rozwoju. Udziela się na forum, dodaje pozycje, komentuje. Posiada specjalne przywileje
Rangi specjalne:
[ Sponsor ] Osoba która wspomogła stronę finansowo ,dzięki takim osobom strona nie zniknie z sieci. Serwery nie są tanie a my nie jesteśmy bogaci. Dziękujemy tym osobom z całego serca za ich pomoc, każda złotówka trafia na utrzymanie strony na serwerze. Posiada pełne wsparcie Załogi i Przywileje Specjalne
[ Uploader ] Wyznaczony przez Administratora / Ownera. Zobowiązuje się do wstawiania minimum 5 torrentów dziennie. Jego wstawki nie podlegają kontroli Administracji.
[ Moderator ] Osoba zajmująca się moderacją i akceptacją torrentów, pilnujaca porządku na stronie, SB i w komentarzach. Wyznaczony przez Administratora Serwisu / Ownera.Nadzoruje prace Uploader'ów.
[ Administrator Serwisu ] Wyznaczony przez Ownera. Posiada pełną kontrole nad stroną, jego zdanie jest niepodważalne. Nadzoruje prace użytkowników strony, sprawdza poprawność i funkcjonalność całej witryny. (Zastępca właściciela serwisu)
[ SYSOP ] Operator systemu, zajmuje się głównie utrzymaniem technicznym serwera linux oraz jego mechanizmów.
[ Owner] Właściciel strony. Do niego należy kierować pytania odnośnie wymiany banerów, praw autorskich i problemów związanych z działaniem strony.
WRÓĆ NA GÓRĘ