FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś jeszcze zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     Kategorie


INFORMACJA PRAWNA

Serwis Filetracker.pl, jest Publicznym Katalogiem plików multimedialnych.

Jednocześnie serwis "Filetracker.pl" informuje ze wszystkie pliki zamieszczone w katalogu internetowym pod adresem Filetracker.pl, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to pliki, które mają zachęcić użytkowników do zakupienia w sklepie oryginalnego nośnika. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem i zabronione w regulaminie serwisu internetowego.

Katalog internetowy Filetracker.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zamieszczonych zasobów przez użytkowników.

Wszystkie pliki użytkownicy pobierają na własną odpowiedzialność!!!

Serwis internetowy "Filetracker.pl" informuje ze wszystkie znajdujące się w katalogu internetowym pliki publikowane są wyłączne przez Użytkowników a co za tym idzie żaden plik nie znajduje się fizycznie na serwerach serwisu internetowego Filetracker.pl, a jedynie prezentowane treści multimedialne zawierają metadane.

Przed złożeniem wniosku o naruszenie praw autorskich, prosimy o zapoznanie się z polską ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych:

  • Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.


  • Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego.


  • Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.


Naruszenie praw autorskich należy zgłosić na adres e-mail: kontakt@filetracker.pl

W mailu należy podać: Imię i nazwisko osoby składającej roszczenie, nazwę kancelarii prawnej, adres, link do metadanych torrenta który narusza prawa autorskie oraz podstawę prawną.

Każde zgłoszenie zostanie sprawdzone niezwłocznie w trybie pilnym do 72h roboczych.

Administrator serwisu filetracker.pl oświadcza że, za niezgodne z prawem wykorzystywanie plików zamieszczonych w katalogu internetowym nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej.
WRÓĆ NA GÓRĘ