FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     


Kategorie


Najczęściej pobierane w Listopadzie


Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Detale Torrenta


STAN GETZ & GERRY MULLIGAN - GETZ MEETS MULLIGAN IN HI-FI (1957) [WMA] [FALLEN ANGEL]

S: 15L: 2P: 49
Dodał: Fallen_Angel Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-09-25 17:27:19
Kategoria:Muzyka  »  JazzRozmiar:187.56 MB
Język:Muzyka Zagraniczna  Muzyka Zagraniczna------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...
Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom...Zapraszając dwie legendy jazzu na wspólne granie i zapewniając im doskonałą sekcję rytmiczną- Lou Levy’ego (fortepian), Raya Browna (kontrabas) i Stana Levey’a, Norman Granz mógł wyprodukować jedynie świetny jazzowy album. Getz i Mulligan zostali poproszeni o zmianę instrumentów przy trzech pierwszych melodiach: Gerry Mulligan na saksofonie tenorowym, a Stan Getz na saksofonie barytonowym. Na ścieżkach pozostałych obaj grali na swoich instrumentach.

Pomysł dał kilka interesujących porównań stylów obu muzyków. Gerry Mulligan wciąż grał dość szorstkim dźwiękiem, pełnym gwałtownych zwrotów, podczas gdy Stan Getz gładko się prześlizguje tak jak już zdążył nas - fanów jazzu, przyzwyczaić.

Album otwiera standard „Let’s Fall In Love” Harolda Arlena i Teda Koehlera. Ten utwór zaczyna się od chwytliwego… Miły wstęp płyty zachęca do dalszego słuchania. „Anything Goes” Cole Portera rozpędza niewyobrażalnie od pierwszej nuty (gdyby słuchać tego utworu w samochodzie to noga bezwiednie coraz mocniej naciskałaby pedał gazu). Obaj liderzy wymieniają się bardzo szybko swoimi solówkami, choć to trudne to nie niemożliwe nadążanie za tym, kto co ma do powiedzenia w grze. Ballada „Too Close For Comfort” napisana przez George’a Weissa, Jerry’ego Bocka i Larry’ego Holofcenera daje możliwość grania unisono i prowadzenie dialogu muzycznego, w nieco bardziej powściągliwy sposób niż w pierwszych dwóch utworach, przez saksofonistów. „That Old Feeling” to świetna melodia Lesa Browna i Sammy’ego Faina w żywym tempie. Perkusista Levey i Brown na basie umiejętnie tempo ustawiają, ale nie jako wybuchowe, lecz takie, które zmusza do rytmicznego podrygiwania. W tym utworze Levey po raz kolejny udowadnia, że jego umiejętności pianistyczne były duże, bo zwracają uwagę słuchacza nawet wtedy gdy w tle gra. W „This Can not Be Love” Lorenza Harta i Richarda Rodgersa, tempo jest jeszcze szybsze i znowu doskonale umiejętności sekcji rytmicznej dają idealne tlo dla liderów, którzy go nie marnują. Kolejny świetny utwór, świetnie wykonany. Muzycy jakby chcieli wypocząć po „szybkim biegu”, więc tonują rytm w balladzie Mulligana „A Ballad”. To tęskna pieśń, bardzo subtelna i wyrafinowana.

Pewne jest to, że „Getz Meets Mulligan In Hi-Fi” jest doskonałym albumem, który na pewno nie obniży poziomu innych pozycji na półce płytowej każdego fana jazzu.1. Let's Fall In Love
2. Anything Goes
3. Too Close For Comfort
4. That Old Feeling
5. This Can't Be Love
6. A Ballad

Recorded at Los Angeles, CA, October 12, 1957Baritone Saxophone – Gerry Mulligan
Bass – Ray Brown
Drums – Stan Levey
Piano – Lou Levy
Tenor Saxophone – Stan Getzhttps://www.youtube.com/watch?v=dlaFhhegKvQPOZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-22:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM... 100% Antifascist

====================================================

PODOBNE TORRENTY
GERRY MULLIGAN, BEN WEBSTER - GERRY MULLIGAN MEETS BEN WEBSTER (1959/1989) [FLAC] [FALLEN ANGEL] STAN GETZ QUARTET 1960 - LIVE IN AMSTERDAM DUSSELDORF & ZURICH (2016) [FLAC] [FALLEN ANGEL] Chet Baker - Gerry Mulligan - Original Quartet (2018) [MP3@320] Stan Getz - East Of The Sun The West Coast Sessions (1955-57) [3CD] [FLAC] Stan Getz - The ComPLete Roost Recordings 1950-1954 (1997) [3CD] [FLAC] +++ [HD] GNAB-001 Amateur men and women monitoring the experiment in the Getz!! Uniform Girl×ED Lehman J●8 name of work stress in line by salaried feelings to enamel glove handjob・titty・footjob・watch handjob in rejuvenator massage was like!?
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker1.itzmx.com:8080/announce

Multitrackery:

http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
udp://opentrackr.org:1337/announce
udp://thetracker.org:80/announce
udp://explodie.org:6969/announce
udp://open.demonii.si:1337/announce
udp://exodus.desync.com:6969/announce
udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
udp://tracker.filemail.com:6969/announce
udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://denis.stalker.upeer.me:6969/announce
udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
udp://tracker.open-internet.nl:6969/announce
udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce

UAKTUALNIENIE
29/09/2019 06:28:06 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
24 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ