FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     






Kategorie


Najczęściej pobierane w Styczniu


Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Detale Torrenta


DxO PhotoLab 2.3.1 Build 24039 Elite - 64bit [ENG] [Preactivated] [azjatycki]

S: 2L: 0P: 75
Dodał: azjatycki Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-08-12 19:50:16
Kategoria:Programy  »  Grafika i FotoRozmiar:232.94 MB
Język:Wersja ENG  Wersja ENG------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Multilinguage.

DxO PhotoLab to profesjonalna ciemnia elektroniczna, czyli program do obróbki zdjęć zrobionych aparatem cyfrowym, który umożliwia wykonanie całego procesu, od wyboru najepszych zdjęć z sesji, przez korekcję i retusz, po zapisanie ich wybranym rozmiarze i formacie. W odróżnieniu od innych, ten program bardzo mocno bazuje na parametrach sprzętu fotograficznego i dzięki temu parametry obróbki z jego użyciem są bardzo dobrze dopasowane do konkretnych zdjęć.

Dzięki rozbudowanej bibliotece modułów DxO PhotoLab jest w stanie szybko i precyzyjnie usunąć niedoskonałości zdjęć wynikające z budowy aparatu i obiektywu. Filtry zostały przygotowane w laboratorium DxO na podstawie bardzo szczegółowej analizy efektów pracy z kombinacjami aparatów i obiektywów. Odpowiednie parametry pozwalają na redukcję zakrzywienia i rozciągnięcia obrazu będącego skutkiem używania na przykład szerokokątnego obiektywu, redukcję winiety, wyostrzenie i usunięcie aberracji chromatycznych. Te same parametry można oczywiście stosować do wielu zdjęć, dzięki czemu usunięcie zakrzywień i przebarwień z całej sesji można wykonać kilkoma kliknięciami.

W pełni docenić program pozwala obróbka zdjęć w formacie RAW. DxO PhotoLab dostarcza parametrów cyfrowej ciemni odpowiednich dla danego modelu aparatu i warunków, w jakich były robione zdjęcia. Aby zapewnić optymalne przetwarzanie, konwerter stosowany w oprogramowaniu DxO opiera się na szczegółowej kalibracji, charakterystycznej dla każdego modelu aparatu. Dzięki zaawansowanemu usuwaniu szumów, doskonałemu odwzorowaniu kolorów i oddaniu detali zdjęcia wywołane w DxO odznaczają się doskonałą jakością.

W DxO PhotoLab zaimplementowana została ciekawa technika optymalizacji lokalnego i globalnego poziomu ekspozycji i kontrastu. Każdy obszar zdjęcia jest traktowany jako samodzielna część przy zachowaniu spójności obrazu. Dzięki takiemu traktowaniu ekspozycji możliwe jest uzyskanie równowagi między obszarami jasnymi i ciemnymi, lokalne ustawienia kontrastu pozwalają na uwypuklenie detali w cieniu. Tak elastyczne narzędzia umożliwiają również „uratowanie” zdjęć, których ekspozycja odbiega od idealnej. Z użyciem tych parametrów można przywrócić naturalny wygląd obiektom znajdującym się na przepalonych lub niedoświetlonych fragmentach zdjęć lub uzyskać efekt przypominający obraz HDR.

Zaawansowana kontrola koloru w programie DxO PhotoLab gwarantuje uzyskanie żywych kolorów i jaskrawych świateł, lub przeciwnie, zdjęć postarzonych, wyblakłych, pokrytych patyną. Ponadto kontrola balansu bieli została w całości oddana w ręce użytkownika. Tu, podobnie jak w przypadku kontrastu i ekspozycji, możemy skorzystać z wielopunktowej zmiany parametru.

Możliwość usunięcia plamek kurzu, które mają w zwyczaju niszczyć całe serie zdjęć, to niezbędne w każdej ciemni narzędzie. W DxO PhotoLab istnieje możliwość zapisania metody usuwania pyłków ze zdjęć i stosowania tego szablonu wielokrotnie. Z użyciem tego narzędzia można również usuwać niechciane obiekty, jak kable, słupy itp. Tło zdjęcia zostaje zrekonstruowane na podstawie otaczających usuwany obiekt fragmentów.

Interfejs programu jest złożony, ale intuicyjny. Początkującym użytkownikom z pewnością pomogą porady wyświetlane po wejściu do każdej przestrzeni roboczej. Przestrzenie robocze są dostosowane do stopnia zaawansowania użytkownika. Po dłuższej pracy z programem i zapoznaniu się z narzędziami warto zainwestować trochę czasu w stworzenie własnej przestrzeni i umieszczenie w niej najczęściej używanych palet.

DxO PhotoLab jest nastawiony na masową obróbkę zdjęć, co bardzo pomaga przy pracy z całymi sesjami mającymi kilkaset plików. Parametry każdego zdjęcia można oczywiście zmieniać osobno, ale w przypadku kiedy wiele z nich się powtarza (korekta geometrii, usuwanie szumu itp) ten program świetnie się sprawdzi. Warto również przyjrzeć się predefiniowanym parametrom „wywoływania” zdjęć, które z pewnością ułatwią i przyśpieszą pracę.

-------------

[ENG]

DxO PhotoLab (formerly known as DxO Optics) is a powerful image processing software designed for professionals to automatically enhance image quality. DxO PhotoLab is the ultimate image porocessing and correction tools designed by and for photographers to get the most beautiful images. The program provides a feature-rich and professional photo correction and manipulation tools to automatically improve the image quality. It features automatically image quality enhancements, support for plugins and a few export options.

DxO PhotoLab 2 Elite Crack offers the most powerful processing and correction tools to deal with RAW photos, correct any flaws in your lenses, virtually free of artifacts output image and instantly correct the exposure with an automatic adjustment algorithm. You can apply any adjustments you need, and then the program automatically and intelligently applied to all similar identified area.

Key features:
- Maintain the level of detail and colors
- All automatic features can be turned off
- Adjust corrections to artistic intention
- Optimization of exposure and dynamic range
- Noise removal for colorful images and details
- Automatically and effectively correct images
- Fix distortion, vignetting, and lens softness
- Access to all the tools in your workflow
- Select, sort, edit, and export your images
- And so much more.

What’s new in DxO PhotoLab 2:
- New support advanced color management
- New removes any haze from photos
- Other bug fixes and improvements.

-------------

strona producenta: https://www.dxo.com/
system operacyjny: Windows 7 SP1/ 8/ 8.1/ 10 (64bit)

-------------

- wystarczy zainstalować ( wersja aktywowana - RePack by KpoJluK )

-------------

Win 10 64bit - screen po instalacji:



====================================================

PODOBNE TORRENTY
DxO PhotoLab 2.3.0 Build 23891 - 64bit [ENG] [Preactivated] [azjatycki] MAGIX ACID Pro 9.0.1 Build 24 - 64bit [ENG] [Preactivated] [azjatycki] Adobe Premiere Pro CC 2018 v12.1.2 Build 69 - 64bit [ENG] [Preactivated] [azjatycki] Adobe Animate CC 2019 v19.2.0 Build 405 - 64bit [PL] [Preactivated] [azjatycki] Adobe Photoshop 2020 v21.0.3 Build 91 - 64bit [PL] [Preactivated] [azjatycki] Adobe After Effects CC 2018 v15.1.2 Build 69 - 64bit [ENG] [Preactivated] [azjatycki]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.electro-torrent.pl:80/announce

Multitrackery:

http://tracker.electro-torrent.pl:80/announce
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
udp://bt.xxx-tracker.com:2710/announce
http://tracker.torrentyorg.pl/announce
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
udp://9.rarbg.me:2710/announce
udp://9.rarbg.com:2710/announce
udp://9.rarbg.me:2780/announce
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

UAKTUALNIENIE
23/10/2019 17:42:47 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
1 file
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!



Wstecz








WRÓĆ NA GÓRĘ