FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     


Kategorie


Najczęściej pobierane w Październiku


Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Detale Torrenta


Not Tonight *2018* - V1.321 [+DLC] [MULTi4-ENG] [ISO] [PLAZA]

S: 0L: 0P: 5
Dodał: Wolverine Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-07-10 18:41:14
Kategoria:Gry PC  »  PrzygodoweRozmiar:888.29 MB
Język:Wersja ENG  Wersja ENG------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Wydanie PLAZA: 25 Czerwca 2019
Premiera Gry: 17 Sierpnia 2018 - 25 Czerwca 2019 (One Love DLC)
Gatunek: Przygodowe, 2D, Dystopia, Elementy RPG, Indie, Polityczne
Producent: Panic Button
Wydawca: No More Robots

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Hiszpański, Chiński Uproszczony


Zawartość Dodatkowa:

- Not Tonight - One Love (DLC)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.321 + DLC
Not Tonight to wydana na platformę PC, PS4 itd. przygodówka z elementami RPG. Grę opracowało studio Panic Barn, dla którego był to pierwszy projekt przeznaczony na pecety i konsole. Zespół wcześniej zajmował się tworzeniem produkcji mobilnych.

Autorzy zaprezentowali mocno przerysowaną, dystopijna wizję przyszłości. Akcja Not Tonight toczy się po tym, jak związane z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej negocjacje zostały zerwane na skutek dojścia do władzy skrajnej prawicy. Nowy rząd podejmuje decyzję o zatrzymaniu wszystkich cudzoziemców i ich deportowaniu. My wcielamy się w postać znaną tylko jako „Osoba europejskiego pochodzenia numer 112”, która zostaje przeniesiona do zamkniętej dzielnicy miasta, przerobionej na obóz relokacyjny, gdzie ma czekać na wydalenie z kraju.

Wydane na platformę PC, PS4 itd. Not Tonight jest przygodówką, w której zabawa sprowadza się głównie do wypełniania zadań i podejmowania decyzji. Gra jest mocno nieliniowa, co pozwala graczom decydować o losach bohatera. Możemy zarówno unikać kłopotów, próbując przetrwać do czasu deportacji i powrotu do rodzimego kraju, jak i dołączyć do ruchu oporu dążącego do obalenia rządu. Nasze działania i decyzje wpływają na sytuację w dzielnicy oraz w całej Wielkiej Brytanii.

Przede wszystkim jednak musimy wiązać koniec z końcem, pracując jako bramkarz w klubach, pubach, na przyjęciach i festiwalach. W obozie relokacyjnym znalezienie stałego zatrudnienia jest niemożliwe i aby przetrwać, musimy ciągłe gonić za kolejnymi fuchami, w czym pomaga nam wirtualna aplikacja BouncR.

Wykonując obowiązki bramkarza, gracz musi sprawdzać dowody tożsamości, zarządzać listami gości i pilnować, aby bawiące się osoby nie sprawiały kłopotów. Zabawę urozmaicają elementy RPG, w ramach których ulepszamy statystyki bohatera, modyfikujemy jego mieszkanie oraz zdobywamy coraz lepszy ekwipunek, co wpływa na skuteczność postaci i otwiera przed nią dodatkowe opcje.

Gra została wykonana w pełnej dużych pikseli stylistyce retro, której klimat dobrze pasuje do realiów i charakteru opowiadanej historii.Minimalne: Intel Core i5 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 81.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

====================================================

PODOBNE TORRENTY
Synthetik *2018*- V12.0 [MULTi4-ENG] [ISO] [PLAZA] Synthetik *2018*- V13 [MULTi4-ENG] [ISO] [PLAZA] Synthetik [v 15.0] *2018* [MULTi4-ENG] [PLAZA] [ISO] Numeric *2018* - V1.0 [MULTi4-ENG] [ISO] [PLAZA] Girl X Mushrooms *2018* [MULTi4-ENG] [ISO] [PLAZA] Synthetik *2018*- V12.2 [+Patch] [MULTi4-ENG] [ISO] [PLAZA]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.trackerfix.com:80/announce

Multitrackery:

http://tracker.trackerfix.com:80/announce
udp://9.rarbg.me:2750/announce
udp://9.rarbg.to:2720/announce

UAKTUALNIENIE
13/07/2019 17:37:34 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
2 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ