FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     


Kategorie


Najczęściej pobierane w Styczniu


Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Detale Torrenta


Adobe Acrobat Pro DC 2019.010.20100 Multilingual + keygen-XFORCE

S: 1L: 0P: 199
Dodał: darekjanicki Tracker:
Kondycja:Dodane:2019-04-21 13:27:50
Kategoria:Programy  »  BiuroweRozmiar:552.57 MB
Język:Wersja ENG  Wersja ENG------------------
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA

Procesor 1,5 GHz lub szybszy
Windows Server 2008 R2 (64-bitowy), 2012 (64-bitowy), 2012 R2 (64-bitowy) lub 2016 (64-bitowy); Windows 7 (32-bitowy i 64-bitowy), Windows 8, 8,1 (32-bitowy i 64-bitowy) lub Windows 10 (32-bitowy i 64-bitowy)
1 GB pamięci RAM
4,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 1024 × 768
Internet Explorer 11; Firefox (ESR); lub Chrome
Akceleracja sprzętowa wideo (opcjonalnie)

Adobe Acrobat Pro DC Zupełnie nowy Adobe Acrobat Pro DC z usługami Adobe Document Cloud jest tutaj. Całkowicie zmienione narzędzia PDF pozwalają tworzyć, edytować, podpisywać i śledzić pliki PDF z dowolnego miejsca. Zmieni to sposób, w jaki pracujesz z layoutami projektów, plikami gotowymi do druku i wszystkimi ważnymi dokumentami na zawsze.

Czysty zestaw funkcji
Aplikacja umożliwia zapisywanie komentarzy i opinii za pomocą oddzielnej ramki po prawej stronie okna, podczas gdy przestrzeń czytania nie jest w ogóle naruszona.

W rzeczywistości jest to jedna z mocnych stron tego narzędzia: interfejs jest dość czysty, ale nadal zapewnia wiele narzędzi do powiększania, wybierania tekstu, drukowania, dodawania zakładek i wielu innych.

Obsługiwane formaty plików i szybkie wyszukiwanie
Świetną cechą Adobe Reader XI jest jego zdolność do pracy z projektami CAD i mapami geoprzestrzennymi przekonwertowanymi na Portable Document Format. Ponadto, w przypadku konieczności zlokalizowania dowolnego elementu w pliku PDF, aplikacja oferuje wszechstronny mechanizm wyszukiwania plików, który w ciągu kilku sekund odnajdzie to, czego potrzebujesz.

Narzędzia bezpieczeństwa
Funkcje bezpieczeństwa umożliwiają przeglądanie i pracę z dokumentami PDF bez obaw o wykonanie szkodliwego kodu na komputerze. Funkcje „Tryb chroniony” i „Rozszerzone zabezpieczenia” zostały zaprojektowane w celu ochrony komputera i zapewnienia ochrony danych oraz prywatności.

Ustawienia konfiguracji
Jeśli chodzi o dostosowywanie programu Adobe Reader XI, obszar Preferencje daje możliwość modyfikacji szerokiego zakresu ustawień. Dostępne są komentarze, 3D i multimedia, opcje pomiaru i czytania, a także konfiguracje pisowni lub jednostek stron.

W przypadku stwierdzenia, że ​​Adobe Reader XI jest zbyt trudny w użyciu, aplikacja zawiera obszerny podręcznik pomocy. Niestety, aby uzyskać do niego dostęp, potrzebne będzie połączenie z Internetem, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł odczytać dokumentacji w trybie offline.

Najlepsza przeglądarka plików PDF na rynku
Biorąc wszystko pod uwagę, dzięki tej aplikacji nie można się pomylić, ponieważ wciąż określa standardy dotyczące dokumentów PDF. Adobe Reader XI naprawdę działa zgodnie z reklamą i jest wiodącym narzędziem do przeglądania plików w formacie Portable Document Format.

====================================================

PODOBNE TORRENTY
 Adobe Acrobat Pro DC *2015* [017.20050 - XFORCE] [ENG-Multilingual] Adobe Acrobat XI Pro 11.0.16 Multilingual + Crack [SadeemPC] Adobe Acrobat XI Pro 11.0.16 Multilingual + Crack [SadeemPC] Adobe Acrobat Pro DC 2018.011.20058 Multilingual Activation Adobe Acrobat Pro DC 2015.010.20060 Multilingual + Crack Adobe Acrobat Pro DC *2015* [016.20041] [ENG-Multilingual + Crack] [SadeemPC]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Multitrackery:

udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

UAKTUALNIENIE
23/12/2019 19:59:52 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
13 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ