FileTracker.PL - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     


Kategorie


Najczęściej pobierane w Styczniu


Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Remonty i Wykończenia wnętrz-opolskie-dolnośląskie

Regulamin wortalu FileTracker.PL

Regulamin WortaluOstatnia aktualizacja regulaminu: 22.03.2014


 1. OSTRZEŻENIE
 2. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o interesy właścicieli praw autorskich. Mimo to niektóre pliki znajdujące się w wyszukiwarce mogą być chronione prawem autorskim, a korzystanie z nich wymagać zakupu odpowiednich licencji. Jeśli pobrałeś takie pliki, a nie chcesz kupować licencji prosimy o usunięcie ściągniętych plików. Zachowanie ich na dysku złamie Prawa Autorskie i może pociągnąć za sobą konsekwencje prawne. Wortal nie ma na celu rozpowszechniania piractwa. Decyzję, co zrobić z nielegalnymi plikami pozostawiamy użytkownikom. Administratorzy Wortalu nie ponoszą odpowiedzialności za działania użytkowników. Jeśli jesteś właścicielem Praw Autorskich do pliku, który znajduje się w naszej wyszukiwarce, powiadom nas o tym. 3. INFORMACJE OGÓLNE
  1. Załoga Wortalu czuwa nad jego sprawnym i nieprzerwanym działaniem, zapewniając komfortowe korzystanie.
   NIE PODWAŻAJ ICH DECYZJI.
   W rozmowie wyrażaj się kulturalnie, dokładnie wyjaśniając problem.
  2. Nieodpowiednie zachowanie na Forum powoduje blokadę konta w Wortalu.
  3. Administratorzy i Moderatorzy są po to, aby udzielić Ci pomocy, więc nie staraj się ich obrazić, bo skutek będzie odwrotny.
  4. Mają prawo do usunięcia / edycji / przeniesienia / zamknięcia tematu, postu lub komentarza jeśli jest on sprzeczny z ogólnymi zasadami regulaminu.
  5. Zanim napiszesz PW do kogoś z Załogi, upewnij się, że odpowiedzi nie znajdziesz w FAQ, Regulaminach lub na Forum.
  6. Obowiązuje zakaz spamowania zarówno w postach na Forum jak i w Wortalu w ShoutBox'ie, w komentarzach do pozycji oraz wiadomościach wysyłanych poprzez PW, wywoływania efektu flamewar oraz floodowania i trollingu.
  7. Nie pisz samych tytułów w Shoutbox'ie bez rozwinięcia o co ci chodzi, ponieważ skutkuje to natychmiastowym Ostrzeżeniem !!!
  8. Zabrania się reklamowania jakiejkolwiek treści na stronie bez zgody Załogi.
  9. Administrator / Moderator Globalny, ma prawo do edytowania , modyfikowania lub całkowitej zmiany opisu, nagłówka wstawionego torrenta, lub wypowiedzi na forum, komunikatorze publicznym w skrajnych przypadkach usunięcia z witryny pliku lub wypowiedzi bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  10. Administrator / Moderator Globalny, może zablokować dostęp do pewnych funkcji witryny m.in. wstawiania torrentów, pisania komentarzy, korzystania z publicznego komunikatora, pisania prywatnych wiadomości, pobierania metaplików, przeglądania i pisania na forum indywidualnemu użytkownikowi z przyczyn nagminnego łamania regulaminu i niestosowania się do zaleceń wolontariatu strony.
 4. REJESTRACJA
  1. Rejestracja w Wortalu FileTracker.PL jest w pełni darmowa.
  2. Użytkownik rejestrując się i korzystając z wortalu akceptuje poniższy Regulamin w całym jego brzmieniu wraz z wszelkimi jego załącznikami, nie mając zastrzeżeń co do żadnego z jego punktów. Samo korzystanie z serwisu jest automatycznie równoznaczne z akceptacją Regulaminu i jego załączników.
  3. Po rejestracji użytkownik ma możliwość zmiany swoich danych takich jak hasło i login w panelu Twoje dane. Możliwa jest także zmiana opcji upubliczniania profilu, zmiana/wybór avatara (małego obrazka w profilu) czy numeru komunikatora GG.
  4. Użytkownikom wolno zakładać tylko jedno konto, za wyjątkiem korzystania z jednego IP przez kilka osób. O takim fakcie należy powiadomić Administratora Wortalu. Brak informacji i zlokalizowanie kilku kont na jednym adresie IP, będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem kont, bez powiadomienia użytkownika.
  5. Zarejestrowany użytkownik może przeglądać pozycje, czytać i pisać komentarze, korzystać z Forum, wstawiać nowe torrenty.
  6. Użytkownik zgadza się na otrzymywanie treści informacyjnych oraz reklamowych wysyłanych przez Administrację Wortalu na adres email podany podczas rejestracji.
  7. Nick wybierany podczas rejestracji nie może zawierać wulgaryzmów oraz nie może w żaden sposób obrażać członków Załogi, użytkowników korzystających z Wortalu i Forum, jak również innych osób. Zabrania się wybierania loginów (lub podobnych): Admin, Administrator, Moderator, Uploader, Vip, User, jak również loginów podobnych do tych z których korzysta Załoga Wortalu.
  8. Nie odpowiadamy za szkody wyrządzone przez osoby trzecie, korzystające z Twojego konta.
  9. Administracja zobowiązuje się do ochrony danych osobowych użytkownika zgodnie z zasadami GIODO.
  10. Każda osoba może korzystać tylko z 1 konta użytkownika.
  11. Użytkownik może usunąć swoje konto, kontaktując się (PW, mail) z Administratorem Wortalu podając swój login. Konto zostanie usunięte w ciągu najbliższych 48 godzin.
 5. Aktywacja Konta
  1. Korzystanie z serwisu FileTracker.pl jest w pełni darmowe.
  2. Wyjątkiem stanowią dodatkowe usługi lub zwiększenie limitów nałożonych na standardowego użytkownika strony.
  3. Aktywacji konta użytkownik może dokonać na dwa sposoby "Dodać wymaganą liczbę artykułów" i automatycznie aktywować konto lub dokonać zakupu kodu.
  4. Zakup kodu odbywa się na dwa sposoby, SMS oraz Przelew internetowy.
  5. Zakupiony kod należy wpisać w okienko aktywujące dostępne w zakładkach V.I.P, PowerUser.
  6. Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi.
  7. Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
  8. Właścicielem usługi jest: FileTracker.PL
  9. Link do reklamacji: http://www.dotpay.pl/reklamacje/
  10. Link do regulaminu: http://www.dotpay.pl/regulamin-serwisow-sms-premium/
 6. KOMENTARZE
  1. Każdy zarejestrowany Użytkownik Wortalu może dodać komentarz do każdego torrenta oraz newsa znajdującego się na stronie.
  2. Komentarze są stale monitorowane. Użytkownicy nie mogą przeklinać, spamować oraz prowokować innych użytkowników w komentarzach.
  3. Staraj się pisać poprawną polszczyzną, unikać literówek, błędów ortograficznych i stylistycznych. Pisz swój komentarz, post, wiadomość PW w sposób staranny. Przed wysłaniem przeczytaj. Jeżeli nie jesteś pewien pisowni, sprawdź jej poprawność np w Wordzie lub internetowym slowniku ortograficznym .
  4. Jeśli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz...
  5. W komentarzach zabrania się:
   • pisania spoilerów (pozycje filmowe, audiobooki, ebooki)
    (Spoiler (ang. to spoil - psuć) to informacje zdradzające ważne elementy fabuły filmu/serialu np. zakończenie, kto zabił, kto zginął. Inaczej mówiąc są to szczegóły, mogące popsuć zabawę tym, którzy nie widzieli filmu/serialu,którzy nie czytali książki.)
   • pisania tekstów w stylu "gdzie jest seed", "dlaczego nikt tego nie seeduje" i tym podobnych
   • pisania próśb o wstawienie jakiejś pozycji
   • krytykowania Uploadera, dzięki nim jest tak wiele pozycji do pobrania, zawsze możesz wybrać inną lub w ogóle nie pobierać
   • pisania z użyciem Caps-Lock
   • poruszania spraw prywatnych, załatwiaj je poprzez PW (Prywatna Wiadomość).
 7. ŁAMANIE REGULAMINU
  1. Za naruszanie regulaminu mogą być udzielone ostrzeżenia - WARN.
   Za rażące lub trzykrotne naruszenie regulaminu konto użytkownika zostaje zablokowane.
  2. W szczególności nie będą tolerowane następujące zasady:
   • Zabronione jest przeklinanie bądź używanie słów powszechnie uznawanych za obraźliwe (komentarze, Forum, PW, ShoutBox)
   • Obrażanie innych Użytkowników (komentarze do torrentów, Forum, SoutBox)
   • Zabronione jest podawanie w komentarzach i opisach torrentów, na Forum i w SoutBox'ie adresów stron warezowych, torrentowych, z crackami, reflinków
   • Zabronione jest wstawiania zawirusowanych plików, z trojanem, lub uszkodzonych (użytkownik jest zobowiązany sprawdzić udostępniany materiał przed dokonaniem uploadu)
   • Nie wolno wpisywać komentarzy, które nie mają nic wspólnego z danym releasem
   • Dwukrotne wstawienie tzw. "fake'ów" lub niedziałających, bądź uszkodzonych pozycji
   • Wstawienie pozycji zabezpieczonej hasłem, bez jego podania w opisie
   • Korzystanie z kilku kont w Wortalu
   • Ponad dwumiesięczna bezczynność konta może spowodować, iż zostanie ono usunięte (Dotyczy to rangi: UŻYTKOWNIK oraz POWER USER)
   • Reklamowanie innych stron w opisach pozycji, komentarzach, profilu,Forum
   • Bez podstawne zgłaszanie komentarzy do Moderacji


   • NIESTOSOWANIE SIĘ DO ZALECEŃ ADMINISTRACJI I ICH OBRAZA:
    1. Zabronione jest przeklinanie bądź używanie słów powszechnie uznawanych za obraźliwe w prywatnych wiadomościach skierowanych do personelu strony.
    2. Zabronione jest wulgarne, niekulturalne odnoszenie się, wyrażanie swoich opinii lub nieścisłości przez prywatną wiadomość, publiczny komunikator w stosunku do Administratora / Moderatora / Ownera wortalu.
    3. Nie stosowanie się do upomnień, zaleceń Administratorów bądź Moderatorów wortalu.
    4. Złamanie któregoś z powyższych punktów może skutkować natychmiastową blokadą konta, wyrzuceniem ze strony lub zastosowaniem alternatywnych środków blokady o których mowa w pkt. 7/4.
    5. Konto premium nie uprawnia do niestosowania się do zasad strony. 8. ADMINISTRATORZY WORTALU FILETRACKER.PL:
  1. Zobowiązują się do ochrony danych osobowych użytkowników przed niepowołanymi osobami oraz mogą:
  2. Usunąć konto, zablokować bez podania przyczyn tej decyzji z powodu niestosowania się do regulaminu strony lub prośbę użytkownika albo z powodu zbyt długiej nieaktywności użytkownika w serwisie.
  3. Wycofać lub usunąć releas jeżeli uznają iż nie spełnia on minimalnych wymogów dotyczących uploadu.
  4. Zastosować alternatywne środki blokady blokując: Upload / download torrentów, dodawanie próśb, pisanie na forum, komunikatorze publicznym, komentarzach oraz zablokować możliwość wysyłania prywatnych wiadomości.
  5. W dowolnej chwili zmienić regulamin Wortalu, jeśli użytkownik nie zgadza się z treścią nowego regulaminu powinien zgłosić się do Administratora w celu usunięcia konta.
  6. Zobowiązują się do usuwania plików chronionych prawami autorskimi, na prośbę właściciela praw autorskich.

 9. WSZELKIEGO RODZAJU NIEŚCISŁOŚCI SKARGI ZWIĄZANE NIEPOROZUMIENIEM Z ADMINISTRATORAMI LUB MODERATOREMI WORTALU PROSZĘ KIEROWAĆ DO OWNERA
  1. W przypadku zablokowania wysyłania prywatnych wiadomosci lub zbanowania IP sprawy proszę kierować poprzez adres e-mail: kontakt@filetracker.plWRÓĆ NA GÓRĘ